Proponowane zmiany podejścia chirurgicznego żołądkowego

Rak żołądka rokowanie niż rak jelita grubego gorzej.
Żołądka i przełyku jest pierwszy odcinek przewodu pokarmowego, są bardziej do przyjęcia wyzwań środowiskowych. Tytoń, alkohol, konopie, ostre, surowe, zimne, kwaśny, gorzki, słony, pleśń, zgnilizna, pieczenie, grillowanie, smażenie, potrawy smażone i inne cechy morfologiczne i gotowanie metody chętnie akceptowane, jeśli nie akceptowane, właściciel jest bardzo zadowolony i może wytrzymać próbę różnych trudnych warunkach żołądka jest wykwalifikowana żołądka, jest właścicielem lubi żołądek. Ale te negatywne bodźce jest zachętą dla komórek nowotworowych, tym więcej czynników rakotwórczych, żołądka nowotwór jest wyższa, tym gorzej rokowanie.
Brzuch i sieć naczyń limfatycznych sieć krzyżujących się, z powrotem sposób więcej, więc ścieżka migracji jest także bardziej naturalnie złym rokowaniem.
Sąsiedzi żołądkowe są ważne narządy jamy brzusznej, np. wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, śledziony, aorty, przepony, są uważane za naruszanie późnego przybycia organu.
Przestrzeń żołądka, jak duża kieszeń, daje szerokie pole dla rozwoju guza, takich jak jelito cienkie przewody gumowym, światło jest znacznie mniejsza niż w jamie żołądka, jeśli ten sam rozmiar żołądka do nowotworów jelita, i mogą już powodować niedrożność . Dlatego też, gdy guz jest mały żołądek nie może nawet poczuć objawy są bardzo lekkie, jeśli czujesz, obrzęki, wymioty, ból, zmęczenie, gdy guz jest często za późno.
Tylko jedna cecha raka żołądka jest korzystne okazało się, że wydzielanie kwasu żołądkowego. Żywności z żołądka do gry na zewnątrz początkowego efektu bakteriobójczego. Występuje, gdy żołądek Urazy spowodowane przez kwas żołądkowy może podrażniać uszkodzeń ból, powiadomić właściciela zwrócić uwagę na dietę, zdrowie i badania fizykalnego. Jeśli żołądek brakuje tej funkcji, może być bardziej jeden jest wykrywany późno raka żołądka pacjentów.
Rak leczenia zależy od stadium guza, wiele szpitali nie zwracają uwagi na oddolnej przedoperacyjnej pomostowego chirurgii jamy brzusznej często po prostu przełączyć sytuacji. Jeśli w fazie przedoperacyjnej inscenizacja Ⅲ poprzedni (etap bez Ⅲ) może być korzystne leczenie chirurgiczne, Ⅲ i kolejny wybór przedoperacyjnej chemioterapii lub radioterapii i chemioterapii, aż regresję nowotworu, guz zmniejszenie reoperacji.
Żołądkowe zmiany w różnych częściach i różnych etapów może mieć różne metod chirurgicznych, takich jak bliższej resekcji żołądka, wycięcie żołądka dalszy, wycięcie żołądka całkowita.
Klinicznego raka nawrotu jest szczególnie wysoka, przeżycia nie jest długi, większość występuje w ciągu 1-2 lat po operacji, co znacznie obniża jakości leczenia chirurgicznego. Powody są następujące sytuacje: nie przedoperacyjna postoju, ustalenia śródoperacyjne późnych stadiach, ale tylko resekcja paliatywna; resekcja nie jest wystarczająca, aby zachować część żołądka, pozostawiając ostrze od uszkodzeń zbyt blisko; opcje chirurgiczne dorywczo, ciało żołądka Zakład guza w ​​celu zmniejszenia trudności i czasu operacji, a nie całkowite wycięcie żołądka, tylko częściowe wycięcie żołądka, w wyniku niepełnej resekcji guza i resztka żołądka i zbyt małe, poważne problemy po jedzeniu, stan odżywienia pogorszył się gwałtownie, szybkiego nawrotu nowotworu; limfadenektomia nienormowany, tylko usuwanie uszkodzeń, limfadenektomia żołądka lub strach, a nie krwawienia, uszkodzenia i strachu przed rozwarstwieniem jest.
Rak żołądka po operacji również zmierzyć zmiany strukturalne wywołane przez pooperacyjnych zaburzeń przewodu pokarmowego do jedzenia, zwłaszcza serca gastrectomy bliższy. Kontrola żywności w wpustu żołądka i refluksu żołądkowego, żołądka kontroli żywności odźwiernika żołądka szybko do jelita cienkiego. Bliższy cardia gastrectomy efekt reflux zniknął, a odźwiernika kontrola żywności w niewielkiej roli jelita nadal istnieje; motoryki żołądka punkt wzbudzenia zostało usunięte, mogą spowodować porażenie żołądka, w połączeniu ze ścianą żołądka, niskie egg white hiperlipidemia obrzęk żołądka wywołane i znacznie zmniejsza objętość żołądka (gastric wygląd, gdy rozmiar oryginalnego 1/3, tylko przy wielkość pozostałego żołądka objętości żołądka 1/9), co doprowadzi do pacjentów, jak jeść dużo i jeść przepływ, częste anti- Kwas nawet wymioty, nie noc na wznak, czas snu, więc stan odżywienia pogarsza się; Na tej podstawie system odpornościowy organizmu jest wyczerpany, dalsze leczenie może nie nadążyć, jak nie możemy nawrotu nowotworu?
Brzuch przyjęła wiele z pierwotnego bodźca negatywnego, te negatywne efekty będą nadal stymulować żołądka ostatki kontynuuje on, nawet jeśli pacjent przeżył więcej niż pięć lat po zabiegu, ale ryzyko raka żołądka resztki jeszcze raz, jeszcze większe niż w populacji ogólnej, zwłaszcza dla młodych Rak żołądka pacjenci są bardziej podatni na tę sytuację, bo są łatwiejsze do wytrzyma próbę czasu. Po re-rakowe, niskie prawdopodobieństwo leczenia operacyjnego, chirurgicznego trudności wielkiej, chirurgii radykalnej jest słaba.
Dla różnych lekarzy dla różnych pacjentów, czy jest jakiś sposób, aby wyeliminować tych niepewnych zmiennych?
Moja propozycja: jednolite wdrażanie całkowitej resekcji żołądka i przełyku, jelicie czczym Roux-en-Y Zespolenie przewodu pokarmowego przebudowy dróg.
Najbardziej radykalny chirurgicznie leczyć nowotwór, no reflux zjawisko, szczególnie nadaje się do wczesnego raka żołądka u młodych pacjentów. Dopóki efekt może osiągnąć radykalnej resekcji guza pełny żołądek, co to? Jimmy jelita wchłonąć wystarczająco dużo składników odżywczych. Bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze! !

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s