Rak żołądka i chirurgicznie inscenizacja

Rak żołądka inscenizacja jest to, co mówimy o ciężkości, to bezpośrednio wpływa na metody leczenia i rokowanie. Raty tym przedoperacyjnej ocenie stopnia zaawansowania i patologicznego inscenizacja, w której guz głębokość inwazji (T), przerzuty węzłów chłonnych (N) i przerzutów odległych (M) jest ważnym wskaźnikiem ratach.

Często dokładne inscenizacja przed operacją jest trudno wiedzieć. Robimy zdjęcie klatki piersiowej, USG B, CT, PET-CT EUS nawet wiedzieć, czy pozornej przerzutów odległych, starając się zrozumieć pacjenta przedoperacyjnej sytuacji przemieszczania się zdecydować, czy operację. Ale każda kontrola ma brakujące stopy, dla niektórych <1cm zmiany dyfuzji nie można znaleźć, więc tylko żołądek otwarte wiedzieć, czy otworzyć się, może otworzyć i oczyścić. Teraz laparoskopowe techniki przez powłoki brzuszne “Dziurkowanie”, nie można otworzyć obudowę z jamy brzusznej, w powiększonym wyraźne różnych narządów w obrębie jamy brzusznej, w celu zrozumienia guza bez dyfuzji, w ​​celu zapewnienia bardziej precyzyjne etapie bez wpływu na pacjenta odzysku.

Chirurgia rozpoznawcza na początku zakresu i sposobu podejmowania decyzji o zabiegu. Chirurgicznie podzielony: rodnikowej, paliatywnego i nie mogą być usunięte.

Jeśli guz nie naruszył żołądek przełamania poza żołądka, żołądek może zrobić radykalną operację i ile chcesz gastrectomy przez guza wielkości i decyzji lokalizacyjnych. Wraz z rozwojem współczesnej medycyny, niektóre żoładka i całkowite wycięcie żołądka do bezpieczeństwa operacji, pooperacyjne żywienie i odzysku, w zasadzie nie ma różnicy.

Jeśli te nowotworowe do innych narządów naruszenia poza żołądka, w zależności od rodzaju i zakresu naruszenia narządów, nawet z odległej rozprzestrzeniania ustalenia, czy usunięcie guza . Łamanie narządu mogą być usunięte, np. śledziony i ogonem trzustki, okrężnicy poprzecznej, część lewego płata wątroby i innych resekcji narządów mogą być łączone w celu uzyskania radykalnej resekcji efektu, ale uraz zabiegu, powikłania pooperacyjne możliwości są odpowiednio zwiększone. Naruszenia nieoperacyjnych narządów, takich jak głowy trzustki, poprzeczne korzenie krezki okrężnicy, ważnych naczyń krwionośnych, itp., może być dokonana jedynie z pozostałą resekcji paliatywnej; poważne naruszenia nie mogą być rozdzielane nieoperacyjnych guzów .

Jeśli znajdziesz ten rodzaj ziarna już dootrzewnowo guza rozprzestrzeniania, lokalnych guza mogą być usunięte, może być częściowe guz resekcja (paliatywne) zmniejszyć guza obciążeń i guz może powodować krwawienie, perforacja, niedrożność chemioterapii powikłania zapewnienia gwarancji na przyszłość poprawy jakości życia.

Około 1-2 tygodni po zabiegu, pełne sprawozdanie patologia może dać dokładniejszy patologiczną inscenizację np. guza głębokości inwazji (T), przerzuty węzłów chłonnych (N), odległych przerzutów (rak guzki przypadek), naczyń krwionośnych bez guza (naciek naczyń), neurologiczne lub bez guza naruszenia marginesu resekcji i sytuacji. Różne patologiczne inscenizacja raka żołądka rokowania po radykalnej operacji na inny (patrz rys. 3), nawet we wczesnym rakiem żołądka , operacja była bardzo udana, operacja jest nadal możliwe nawroty i przerzuty. Raz z przerzutami do węzłów chłonnych w chemioterapii ogólnej potrzeby, ale wciąż wymaga połączenia wieku pacjenta i kondycji fizycznej. Chemioterapia w czasie, zazwyczaj 1-2 tygodni po wypisaniu ze szpitala, ciało pacjenta odzyskać później zdecydował.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s