Refleksje operacji żołądka

Rak żołądka jest globalny ranking wysoka zachorowalność i śmiertelność na raka, chińscy raka żołądka u pacjentów z największych na świecie na raka pacjentów z więcej niż połowa sumy, można określić jako ” żołądka kraju wielkim “i jeszcze, aby zobaczyć raka zapadalność spadła. Obecnie wokół po żołądkowych chirurgii standardowych i zindywidualizowanych problemy, w połączeniu z “Comprehensive Cancer Network Narodowego (NCCN) raka wytycznych praktyki klinicznej “i inne wspólne wytyczne i praktyki klinicznej, mówić krótko o jego refleksji, z większością zachęty peer.

Czas detekcji raz chłonnych węzła chirurgii ≈

Badanie histopatologiczne jest gastric surgery znormalizowana integralną częścią

Rak żołądka postoju oraz wiele nowotworów wytyczne kliniczne zwrócono żołądka liczba operacji węzłów chłonnych powinna wynosić 15 lub więcej, w celu zapewnienia pewności fazie klinicznej. A jeśli chcesz uzyskać 15 lub więcej węzłów chłonnych, nie tylko chirurg podczas zabiegu powinien zatrzymać inne rozwarstwienie węzłów chłonnych jest konieczne i wymaga odpowiedniej patolog może być wykryta w węzłach chłonnych, więc to musi być chirurgicznie, w ścisłej współpracy z Zakładem Patomorfologii, musi również choroby cierpliwość science lekarza. Istnieją doniesienia, że ​​nawet na początku lat japońskiego chirurg po operacji chirurgicznej i koszty dostępu do podobnej do czasu wykrycia węzłów chłonnych. Autor w National Hospital Cancer Center w Japonii w trakcie wymiany, że wykwalifikowani chirurgicznych lekarze rezydentami muszą spędzić 40 minut na więcej niż 30, a nie stacji wykrywalne węzłów chłonnych. A operacja pomaga zaznaczyć dokładną lokalizację węzłów chłonnych po sub-stacji.

W praktyce klinicznej, mam często spotykanych poza konsultingowej szpitala żołądka po radykalnych programów terapeutycznych, których liczba węzłów chłonnych nie może spełnić podstawowe wymagania jest wiele, tak głęboko w Kona patologii żołądka platformy chirurgii konieczności normalizacji.

Pokarmowego rekonstrukcja → pooperacyjnej jakości życia

Należy zwrócić uwagę na resekcji żołądka i odnowy metod

Rak nawracającym formy, w tym wznowy, przerzutów i otrzewnej przerzuty krwi. Zasięg jest wystarczający do zmniejszenia żołądka resekcji ważny środek wznowy miejscowej.

W Dziejach-GC badaniu 1059 przypadki radykalnej resekcji raka żołądka pacjentów z odsetek wznów miejscowych o około 2%. “NCCN raka żołądka zalecenia wytycznych praktyki klinicznej “, margines resekcji żołądka z marginesu guza powinny być 4 ~ 5 cm lub więcej. Domowe Wczesne badania wykazały, że różne patologiczne typy raka żołądka marginesu chirurgicznego bezpieczeństwa różnią. Na przykład, proponujemy rozlana naciekowa raka żołądka po całkowitej resekcji żołądka. Subkliniczną lokalne guz resztkowy, otrzewnej przerzuty i przerzuty krew jest kliniczne badania koncentrują.

Rak pacjentów i jakość ich życia jest bezpośrednio związane z rekonstrukcją przewodu pokarmowego. Resekcja żołądka refluks żołądka , przełyku, żołądka ruchliwość i inne poważne niekorzystne oddziaływanie na pacjenta trawienia i wchłaniania. Stosowanie różnych sposobów możesz pomóc zmniejszyć rekonstrukcji przewodu pokarmowego u chorych z pooperacyjnym dyskomfortem, ale jest często używany przez niektórych lekarzy odmówiła zwiększyć ryzyko zabiegu. Autor uważa, że ​​w obecnych technik chirurgicznych dojrzały, niska częstość występowania powikłań w przypadku, podczas leczniczej resekcji, natomiast należy dążyć poprzez chirurgicznych sposobów poprawy jakości życia pacjentów. Nasz szpital chirurgii przewodu pokarmowego dla całkowitej resekcji żołądka wstawienie jelita w imieniu żołądka badania wstępne potwierdziły, że leczenie może poprawić nowotworowej jakość życia pacjentów. Diagnostyka przedoperacyjna typu Ⅱ cukrzycy w dystalnej resekcji żołądka maksymalnego wykorzystania żołądkowy Roux-Y zespolenia jelita, pomoże kontroli cukrzycy . Dlatego na raka żołądka u chorych z pooperacyjnym rekonstrukcji przewodu pokarmowego, należy uznać za rzeczywistą sytuację, uważaj, aby indywidualne decyzje.

Surgical ≠ montażu przemysłowego

Żołądka operacja powinna być standaryzowane w celu zapewnienia odpowiedniego czasu pracy

Gastric surgery przeciwieństwie resekcji żołądka, żołądka często ujawniły główne naczynia krwionośne, tkanki rozbiór limfatyczny tłuszczu wokół. Tak dobry ekspozycji, prawidłowe anatomiczne i dokładny poziom podwiązanie, zmniejsza krwawienie i pooperacyjne. Oprócz tradycyjnych skalpel, nożyczki, w ostatnich latach instrumentów elektrochirurgicznych i belki ligacji, ultradźwiękowy nóż używany do dalszego zmniejszenia krwawienia, czas zabiegu jest dodatkowo skrócony. Jednak operacja szczególnie normatywny non-emergency zabieg chirurgiczny nie tylko podkreśla szybkość, ale należy zwrócić uwagę na chirurgii normatywnego, chirurgii raka w szczególności. Podczas zabiegu nadal znaleźć nowe klinicznego zjawiska, może zwiększyć poziom świadomości choroby. Struktur anatomicznych podczas zmienności chirurgii, okołooperacyjne zmiany tkanek po leczeniu i odkryć indywidualnych różnią się od wykonywania montażu przemysłowego cechy ważne.

Standard + specyfikacja → zindywidualizowane

Żołądka limfadenektomia i zindywidualizowane leczenie

Zindywidualizowane leczenie raka jest przyszły kierunek rozwoju, w tym chirurgia, farmakoterapia i profilaktyką. Zindywidualizowana na założeniu, że standaryzacja, w przypadku braku standardowej terapii, brak przekonujących dowodów w sprawie, tylko liczyć na doświadczenie do przeprowadzenia indywidualnego traktowania jest ślepa, ryzyko jest większe.

Early gastric resekcja endoskopowa resekcja śluzówki w tym resekcji i podśluzowej, który zbudowany na początku raka żołądka przerzutów został dobrze zbadany, w oparciu o dokładność inscenizacji EUS co jest warunkiem koniecznym, jest zobowiązany do przeprowadzenia ślepo opóźniać skutecznego leczenia. Podobnie, rak z limfadenektomia musi być indywidualnie na podstawie prawa raka żołądka przerzuty dogłębne zrozumienie podstawie indywidualnej.

Powinniśmy powiedzieć, chińscy raka żołądka u pacjentów z Zachodu i innych krajów azjatyckich mają różne cechy u pacjentów. W Japonii i Korei, proksymalnej żołądka i przełyku występuje rak węzeł mniej niż 10%, a liczba obszarów podatnych na tego chińskiego procentowy do 30%, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych i Europie. Co więcej, nasi pacjenci w etiologii i klinicznych cech także z innych krajów i regionów jest zupełnie inna. Dlatego żołądka zindywidualizowane leczenie jest również odzwierciedlenie w różnych ras, różnych ludzi w różnych strategii leczenia.

■ realizowane personalne

Jaka jest prawdziwa operacja normalizacji?

W raka leczenia, obecna praca jest nadal najważniejszym środkiem leczenia. Powinniśmy powiedzieć, wysokiej jakości raka operację usunięcia uszkodzenie jest widoczne w vivo żołądka operacja zmniejszenia nawrotu i poprawić podstawowe i skuteczności założeniu. Przerzuty do węzłów chłonnych może nastąpić wcześniej niż większość początku, w połowie żołądka , podczas gdy w tej samej operacji, które mają być usunięte, więc gastric standaryzacja operacja jest najbardziej kontrowersyjne dyskusje i limfadenektomia.

Po kilkudziesięciu latach, Azji, Europy i Ameryki uczeni na całym brzuchu niedaleko normalizacji ostatecznie stłumić operację kontrowersje, każdy w żołądku limfadenektomia zasadzie osiągnięty konsensus. “NCCN raka żołądka Clinical Practice Guidelines “jest również jasne, że polecam doświadczonym raka centrum leczenia dla raka zabiegu zaleca czyszczenie żołądka tygodnie i okołonaczyniowych węzłów chłonnych (tj. D2 rozwarstwienie węzłów chłonnych). Chińscy naukowcy już w 1980 roku rozpoczął propagowanie D2 limfadenektomia. Niestety, w kraju, nowotwór żołądka poziomie leczenia specjalistycznego nie jest wysoka w założeniu żołądka koncepcji normalizacji chirurgii choć powszechnie akceptowane, ale zabieg w “normalizacji”, ale istnieją znaczne “osoba” i “wolne” od problemem. To zjawisko na wszystkich poziomach szpitala chirurgii ogólnej, chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii raka i różnych lekarzy rozpowszechnionych. W ostatnich latach, żołądka znormalizowane szkolenia szeroko prowadzona w kraju, aby żołądka koncepcji normalizacji chirurgii zostały wzmocnione, chirurgiczne demonstracji również umożliwia standaryzację operacji.

Autor uważa, że żołądka operacja jest standaryzacja inżynierii systemów, nie ma prostej koncepcji problemu, więc proces lub przeprowadzić dalej i podkreślić kilka punktów należy zauważyć: badanie histopatologiczne jest gastric surgery znormalizowana ugrupowanie organiczne; żołądka operacja w celu zapewnienia odpowiedniej standaryzacji czas operacji; resekcja żołądka nacisk i odbudowy; aktywnie przeprowadzenia chińskich raka żołądka pacjentów w badaniach klinicznych, obecnie gastric surgery i popularyzacja standaryzacji jest poprawa krajowej raka terapii opiera się na poziomie pracy, współpracy interdyscyplinarnej, zwłaszcza w ścisłej współpracy z Zakładem Patomorfologii jest uregulowanie żołądka chirurgii ugrupowanie organiczne, podczas gdy standardowy operacja, oparta na przedsiębiorczości i stosowanie krajowych raka baz danych klinicznych, będzie przyszłość Chin do przeprowadzenia indywidualnej pracy niezbędnych operacji i inne leczenie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s