80-latek z rozpoznaniem gruczolakoraka żołądka Podaj porady lekarza

80-letni ojciec, miesiąc temu nastąpił niewielki ból brzucha, rozpoznano gruczolakoraka żołądka.
Stary ojciec sześć lat temu też wrzody, sprawdzanie odzyskane po leczeniu, trzy lata temu, też krwotok mózgowy, nie stwierdzono istotnych powikłań, ale zanik mózgu jest bardziej poważna, idzie powoli. Masz chorobę serca i wysokiego ciśnienia tętniczego historia.
Jin został przyjęty do szpitala miesiąc temu powstał dwa endoskopia żołądka pierwszy rozpoznano zapalenie gruczołu krokowego, druga rozpoznano gruczolakoraka żołądka. Obecnie w Aceh pierwszego leczenia szpitalnego, statyczny punkt “famotydynę” i “łydka” Wyciąg “doustne tabletki Magnez Magnez”. Stary ojciec jest stary i wielki strach wytrzymać ból zabiegu, jeśli leczenie zachowawcze zostały zakupione dla Gio, a teraz zastanawiam się, czy należy podjąć? Jeśli wziąć boi działań niepożądanych, zniszczyć pacjenta w tym stanie, jeśli nie boi się progresję choroby. Nasz lekarz tutaj nie zgadza. Stary ojciec jako atrofii mózgu jest bardziej poważny, idąc powoli, nie może iść, gdzie konsultacje face, zadzwoń lekarz może dostarczyć plan leczenia, jeśli to konieczne, możemy iść rodziny. Dziękuję, do lekarza, rodzinę do łuku. Dziękujemy!
Jiangsu Provincial pokarmowego onkologii YAO szpitala chirurgicznego prawej: Z twojego punktu widzenia przedstawione informacje, żołądka zdiagnozowana, starszych, seniorów, jest historia krwotok mózgowy. Operacja jest bardzo ryzykowne.

Jeśli nie zaakceptować operację, rak żołądka rozwijał się w pewnym stopniu, nie będzie krwawienie, niedrożność. Jeśli członkowie rodziny pozytywne nastawienie, możesz dążyć, ciało może nadal być w stanie coś zrobić testy krążeniowo funkcji, może walczyć o zabiegu. Jeśli nie jest zbyt pozytywne na chemioterapii doustnej prawej ryzyka stosunkowo niski. Wyłącznie w celach informacyjnych.
Pacjent: Dziękujemy Yao Dafu, tak szybko oddać. Chorych na toczeń teraz w dobrym stanie, ale bardziej poważne kwasu żołądkowego. Teraz nie wiem, czy jest to niezbędne do podjęcia przez Gio? Jeśli wziąć boi działań niepożądanych, zniszczyć pacjenta w tym stanie, jeśli nie boi się progresję choroby. Nasz lekarz zdań tutaj, proszę dać propozycje? Wdzięczność Ci bardzo.
Jiangsu Provincial Hospital pokarmowego Chirurgii Onkologicznej YAO Rights: chemioterapia doustna może się rozpocząć, istnieje u niektórych pacjentów wystąpić objawy żołądkowo-jelitowe, należy ograniczyć lub złagodzić objawy z niektórych leków.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s