Chorych na raka żołądka po dietetycznych zasad

Żołądka gastrectomy linia może być podzielony na dalszym resekcji żołądka, żoładka bliższej i żoładka całkowitej, ustawienie dla pacjentów przed operacją jelita rury dekompresji i nos. Po 2 do 3 dni na perystaltykę stopniowo przywrócone, gdy rura dekompresji gazy jelitowe mogą być usunięte, pacjent może je małą ilość czystego spożywczych, takich jak sok ryż, mąkę rozcieńczyć maranty, miód, wodę, zupy, zupy jarzynowej, itd., każda wypiciu 50 ml dzień napoje rolę więcej niż 10 razy w tym samym czasie zaczął jelit dojelitowego żywienia nosa,

Dystalnej żołądka i bliższego gastrectomy jeden tydzień jeść półpłynne diety, takie jak makaron, ravioli, proso daty owsianka, jajka, żurek i tak dalej. Całkowite wycięcie żołądka dziewięć dni, aby rozpocząć dietę półpłynną, produkcję gazu żywności, takich jak mleko, mleko sojowe i zawiera więcej surowych pokarmów włóknistych takich jak seler, kiełki fasoli, cebuli, itp. nienadające się do spożycia przez ludzi.

Gastrectomy 1 rok, pacjenci powinni zawsze zwracać uwagę na dietę, aby uniknąć powikłań związanych z odżywianiem, takie jak:

1 do przestrzegania małych posiłków, jeść mało każdego posiłku dni, 5-6 posiłki, tak, że obniżona zdolność do stopniowego wzrostu żołądku resztek, przejadanie się uniknąć.

(2) w celu zapobiegania anemii . Wycięcie żołądka, żołądka redukcji kwasu górna mała prędkość ruchliwość jelit, zaburzenia przewodu pokarmowego funkcji fizjologicznych, co wpływa na wchłanianie białka i żelaza, i w ten sposób podatne na niedobór żelaza niedokrwistości . W związku z tym, że pacjent może być właściwe jeść więcej chudego mięsa, ryb, krew zwierzęcą, wątroba zwierząt, nerki, żółtko, soja i jujube, zielone warzywa liściaste, sezam i inne pokarmy bogate w białka i żelaza.

3. ze względu na fizjologiczną funkcję osłabionego żołądka, zwykle Wu Shi zimno, ciężko i włókna surowego i więcej jedzenia, unikać jedzenia ostre i mocne aromatyzowane ziarna, takie jak pieprz, musztarda, itp., jest zabronione do picia alkoholu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s