Co jest leczenie raka żołądka

Aktualne raka zabiegi opowiada Centrum Chirurgii i środek ciężkości interdyscyplinarnego podejścia.

Dla wczesnego raka żołądka , oceny wykluczyć obecność przerzutów do węzłów chłonnych lub odległych, opcjonalnego zabiegu zmniejszenia, np. resekcji żołądka, odźwiernika-klinowym zachowując wycięcie żołądka, można wybrać lokalnej uszkodzeń wycinania zstępującego gastroskopii (EMR, ESD), lub chirurgii laparoskopowej Minimalnie inwazyjne leczenie.

W miejscowo zaawansowanym rakiem żołądka , przedoperacyjna powinna w pełni ocenić ogólny stan pacjenta. Jeśli ocena może zostać usunięty, operacja może być przeprowadzona po chemioterapii indukcyjnej przed operacją i chemioterapią uzupełniającym, np. okołooperacyjnych sposobem leczenia chemioterapię w badaniach klinicznych granicą okazało się korzystne, aby przedłużyć ogólnego pacjenta czas przeżycia, a nasza skuteczność jest wciąż badane ich, jeśli zlokalizowane nieoperacyjnym zmiany można przedoperacyjnej chemioterapii, aby zmniejszyć uszkodzenie, po raz kolejny szansę działania.

Operacja jest gastric jedynym sposobem osiągnięcia celu leczenia radykalnego, w dziale, w ścisłej zgodności z diagnostycznych i leczniczych praktyk, jak długo pacjent ogólnych zezwoleń warunkowych, są aktywnie realizuje D2 radykalną operację, w tym częściowej resekcji zmian chorobowych żołądka i żołądka pierwszej stacji sekund limfadenektomia, operacja w celu zapewnienia adekwatności i radykalne. Obecna roczna chirurgiczne leczenie raka żołądka ponad 800 przypadków, 5-letni wskaźnik całkowitego przeżycia o około 50-60% całkowitej stopy powikłaniem mniej niż 5%, procedury związane śmiertelności z mniej niż 1%, ogólny poziom opieki medycznej w Szanghaju i kraju wśród najlepszych. Nagromadzenie wielu przypadkach także ilustruje mój lekarz ogólny żołądkową operację i skonsumowania umiejętności, ale tego rodzaju zabiegu jest również okazały się skuteczne i bezpieczne.

Pacjenci po chemioterapii lub powinny być dalej chemioterapia, zapobieganie nawrotom choroby.

W nieoperacyjnym lub niemożności całkowitej resekcji lub przerzutów odległych doszło podczas operacji w leczeniu zaawansowanego nieoperacyjnego raka żołądka , wykonaj paliatywnego leczenia systemowego. W przypadku niektórych pacjentów z zaawansowanym remisji choroby, nie może być możliwości re-resekcji możliwości.

Po tej operacji, za normalne jedzenie, fizyczne ożywienie (zwykle po około 3-4 tygodniach), w zależności od stopnia zaawansowania choroby, aby ustalić, czy chemioradioterapię. Radykalna resekcja chemioterapii uzupełniającej w ogóle trzeba się sześć razy, w zależności od choroby, sprawność fizyczna, wiek, wybrać dożylną chemioterapię, doustnej lub dożylnej chemioterapii, chemioterapia doustna. Chemioterapia dwa razy w różnych odstępach czasu w ramach programu mają tydzień, dwa tygodnie lub trzy tygodnie, w trakcie chemioterapii, należy zwrócić uwagę, czy uporczywe wymioty, biegunka , jeść mniej, lub inne poważne uwagę dyskomfort powinien przyjść do szpitala na leczenie.

Złośliwe guzy nawet wcześniej, po całkowitej resekcji jest wciąż możliwe nawroty, więc okresowy przegląd jest niezbędny do pracy po zabiegu. Generalnie w trakcie chemioterapii po rewizji miesiąc, po chemioterapii lub chemioterapii, trzy lata przed przeglądu raz na trzy miesiące, trzy lata po przeglądzie raz na sześć miesięcy do roku, pięć lat po rocznym czasie przeglądu, podstawowe elementy, w tym RTG klatki piersiowej , B-, nowotworów markery, CT, endoskopia itp.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s