Dieta rak żołądka

Zadowolony, że jedzenie w ludzkim żołądku i trawienie itp. odgrywają ważną rolę, albo sumy częściowej lub całkowitej resekcji żołądka, poważne konsekwencje dla pacjentów z żołądka funkcji. Dlatego rak żołądka u pacjentów po operacji, dieta powinna zwrócić szczególną uwagę, aby zapobiec występowaniu różnych powikłań.

(1) dieta w czasie opieki pooperacyjnej przewodnika szpitalu:

Do sumy częściowej pacjentów resekcji, dzień po małej ilości dekompresji przestaje pić, ilość drugiego dnia do jedzenia półpłynnej do całej kwoty trzeciego dnia, przepływ żywności, spożycie powoli, 6-8 razy dziennie. Dzięki wysokiej białka, wysoki witaminy i minerały w żywności jest lepiej, i należy unikać łatwo żywności wzdęcia, takich jak produkty mleczne, fasola, kukurydza, ziemniaki, napojów gazowanych. Jeśli normalny odzyskiwania pooperacyjne ,10-14 dni po żywności półpłynnym.

Dla pacjentów z całkowitą resekcji żołądka, w ciągu dwóch pierwszych dni po przystanek dekompresyjny zacząć jeść cukru lub ryż i stopniowo zwiększać ilość pierwszych pięciu dni od połowy wysokości ciekłego pokarmu, jeśli pacjent nie ma specjalnych dolegliwości, w pierwszych sześć dni Wydajność jedzenia w całości, a od pierwszych 10 dni, aby zmienić półpłynne jedzenie.

Krótko mówiąc, jeśli pacjent w trakcie hospitalizacji po jedzeniu wzdęcia, bóle brzucha, należy przestać jeść, i zgłosiła się do lekarza w celu ustalenia, czy niedrożność lub przetoka zespolenia jest możliwe.

(2) po rozładowania opieki i wytyczne dietetyczne:

Rak żołądka u pacjentów po diecie, ogólna zasada jest mniejsze posiłki, krok po kroku. Odpowiednia dieta na jaw, i bogate w wysokiej zawartości witamin, białka, i strawne. Pacjenci mogą jeść jaja, produkty mleczne, chude mięso i tofu, mleko sojowe, warzywa świeże i dojrzałe owoce. W tym samym czasie, gdy pacjent powinien jeść powoli, mieszając więcej śliny z dodatkiem języka w jamie ustnej, a nie część funkcji trawiennych żołądka, które w żołądku pooperacyjnej diety odzyskiwania jest bardzo ważne.

Ponadto, u pacjentów ze względu na spadek kwasu żołądkowego wpływa na wchłanianie żelaza, należy dodać trochę żelaza, aby zapobiec niedoboru żelaza niedokrwistość . Dla pacjentów z całkowite wycięcie żołądka suplement najlepiej raz do roku dożylnie kwas foliowy, witaminę B12 i innych pierwiastków śladowych.

Ponadto, pacjenci powinni unikać jedzenia zimne gorące, sztywną, smażone, herbaty, alkoholu i pikantnych potraw.

W niektórych nowotworów u pacjentów z wczesnym zabiegu antydumpingowego zespołem patogenezie są: chirurgiczne usunięcie zwieracza odźwiernika, żywności szybko do jelita cienkiego. W przypadku artykułów spożywczych o wysokiej zawartości cukru, lub ciśnienie osmotyczne jest wyższe, w jelicie cienkim po krótkim czasie w wielu pozakomórkowych światła, do zasysania cieczy hipowolemii. Również dlatego, że jedzenie szybko do jelita cienkiego, jelita powoduje wymuszony nagłe rozszerzenie, zwiększenie perystaltyki, stymulują splotu słonecznego. Nakładanie z powyższych czynników, pacjentów głównie przez pół godziny po jedzeniu, zawroty głowy, blada, zawroty głowy, kołatanie serca, pocenie się, nudności, wymioty lub bóle brzucha, wzdęcia, biegunki i inne objawy. Należy natychmiast dokonać łóżko pacjenta w celu złagodzenia objawów, warunki mogą się dożylnie roztwór izotoniczny w celu utrzymania objętości krwi. Dla zespołu dumpingu, obecne wykorzystanie terapii ukierunkowanej na profilaktykę. Zadawane pacjentom, że mniejsze posiłki, jeść jak najmniej, aby napić się wody. To dlatego, że płynna kompozycja spożywcza może szybko rozpuszczają się i tworzą hipertoniczny roztwór dozowany do jelita cienkiego, wywoływać lub nasilać antydumpingowe zespół. Ponadto, u pacjentów po jedzeniu, w zależności od indywidualnych okoliczności, może być 20-30 minut w pozycji leżącej kontroli lub złagodzić objawy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s