Główną metodą leczenia raka żołądka co?

Po pierwsze, rak żołądka leczenie chirurgiczne
Większość gastric adenocarcinoma różnym stopniu zróżnicowania, więc większość nowotworów u pacjentów wrażliwości chemioterapii był niski nawet niewrażliwe zachowanie. Mimo że w ostatnich latach w raka żołądka badań narkotyków poczyniła pewne postępy, ale nie fundamentalnie poprawić raka rokowania.
Aktualne raka zabiegi lub z operacji, prąd rak tradycyjnej chirurgii otwartej chirurgii, chirurgii laparoskopowej i chirurgii endoskopowej, itp., a według celów terapeutycznych, mogą być klasyfikowane jako radykalnej operacji, paliatywnej, chirurgii paliatywnej i tak dalej.
Żołądka tradycyjny open surgery ma ponad 100 lat historii rozwoju, przeżywa różne etapy rozwoju, technologia jest już dość dojrzały, nadaje się do wszystkich etapów raka , zgodnie ze stopniem rozwarstwienia węzłów chłonnych, rak żołądka jest radykalna operacja może być podzielona na D1 , D2, D3, itp. zabiegi chirurgiczne.
Po drugie, radioterapia
Komplikacje promieniowania, a nawet powodować utratę funkcji, dla zaawansowanych raka pacjentów, radioterapia nie jest w stanie nienaruszonym. Tymczasem słaba kondycja fizyczna, starszych pacjentów, radioterapia może prowadzić do dalszego życia osłabienie więcej umierających i przyspieszonej śmierci. Niska promieniowrażliwość z gruczolakoraka żołądka, radioterapia lub w połączeniu po chemioterapii nowotworów zmniejszać więcej niż 50%, a tylko w 60% nowotworów całkowitego zniknięcia tylko w 10%, tak, raka nie może być używana do radykalnej radioterapii, radioterapii raka traktowania rolą jest przede wszystkim wsparcie i paliatywnej.
Po trzecie, chemiczne leczenie
Obecnie w chemioterapii raka żołądka pozycji kompleksowe leczenie jest powszechnie wiadomo, w zależności od celu chemioterapii można podzielić na następujące kategorie:
(1) neoadiuwantowej chemioterapii
Neoadiuwantowej chemioterapii jest przed zabiegiem chemioterapii uzupełniającej. Chemioterapia uzupełniająca podana przed czasie zabiegu nie zbyt długo, zazwyczaj danym trzy cykle lub tak. Głównym celem indukcyjnej chemioterapii w celu zmniejszenia guza ciężar, poprawić wskaźnik resekcji oraz zmniejsza prawdopodobieństwo nawrotu i przerzutów. Dotychczas badania potwierdziły neoadiuwantowej chemioterapii może poprawić nowotworem pacjentom długoterminowego przetrwania.
(2) chemioterapia uzupełniająca
Leczenie chirurgiczne przeszłości raka celem leczenia, ale w dalszych badaniach stwierdzono, że opierając się wyłącznie na rozszerzenie chirurgiczne podejście nie poprawy żołądkowego ogólny wynik leczenia, ponieważ większość pacjentów w czasie operacji nie było poza zakres działania mikroprzerzutów i rośnie, i to nie zostało usunięte kilka nowotworowych komórek, ale stanie się źródłem nawrotów i przerzutów, ale operacja nie może rozwiązać ten problem. W związku z tym, na początku po zabiegu z chemioterapii systemowej powinien przejąć większość guz został usunięty odpowiednią okazję, aby wyeliminować drobne zmiany zostały przeniesione. W Chinach, na początku raka żołądka jest bardzo niski odsetek (około 10%), podczas gdy większość pacjentów wymagać uzupełniającej chemioterapii.
(3) Zaawansowany rak żołądka chemioterapia paliatywna
Daleki przerzut nastąpiło lub operacja nie może leczyć pacjentów z podstawowej leczyć strat jest możliwe, ale chemioterapia może skutecznie opóźnić postęp choroby i osiągnąć przedłużony rolę przeżycia. Istnieje wiele badań wskazuje, że: chemioterapia może znacząco poprawić zaawansowanym rakiem żołądka pacjentom całkowity czas przeżycia i utrzymania masy ciała. Jednakże, ponieważ większość pacjentów, u których żołądkowo odzyskiwanie funkcji po zabiegu nie jest idealne, aby całkowita tolerancja na chemioterapię jest słaba. Dlatego też, w szpitalach i lekarzy z doświadczeniem pod kierunkiem leczenia jest bardzo ważne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s