Integracyjne kompleksowe leczenie raka żołądka

Rak żołądka jest światowym najbardziej szkodliwe dla zdrowia ludzkiego złośliwego guza , jest jednym z wyższej śmiertelności nowotworu , jeden z obecnego status quo w zakresie leczenia raka pozostaje nierozwiązany muzyka jest głównym problemem. Klinicznie rak metody leczenia to chirurgia, radioterapia, chemioterapia i chińskich zabiegów medycznych. Doświadczenia kliniczne wykazały, że gastric pojedyncza metoda leczenia ma pewne ograniczenia, jak dotąd, najlepszym sposobem leczenia jest łączenie zalet różnych metod leczenia raka kompleksowego leczenia.

Żołądka wszechstronne możliwości leczenia, stan pacjenta wymaga połączenia warunkach oraz warunki fizyczne, takie jak rozważa. Na ogół, na początku żołądka rak jest mała, przeniesienie dyfuzja nie występuje, najbardziej skuteczne jest leczenie chirurgiczne wycięcie, wczesnego raka żołądka po resekcji 5-letniego przeżycia o 60% -90%, korzystnie w określonym czasie po podjęcia leczenia chińskiej medycyny w celu zapobiegania nawrotom i przerzuty, przyspieszyć odzyskanie pacjenta funkcjonowania organizmu.

W zaawansowanego raka żołądka leczenie kompleksowe, Kliniczne zastosowanie skojarzonej chemioterapii + tryb chińska medycyna leczenie. Jeżeli pacjent jest w stanie tolerować chirurgii funkcje organizmu, powinna być przeprowadzona jak najszybciej częściowej resekcji, pooperacyjne stosowanie chemioterapii + w leczeniu, gdy czas trwania późno, nie może tolerować operacji, możliwe chemioterapii + medycyna chińska, zachodnia medycyna może być zintegrowane w jednej ręce, korzyść terapeutyczną, a medycyny chińskiej można zmniejszyć chemioterapii na zranienia ciała, funkcje organizmu w celu przyspieszenia odzyskiwania pacjenta. Jeśli stan zdrowia jest słaby, źle tolerowane zachodniej medycyny, medycyny chińskiej może być stosowany sam leczenie zachowawcze może przedłużyć przeżycie w pewnym stopniu, poprawę jakości życia.

W skrócie, łącząc w sobie zalety różnych metod leczenia raka leczenia jest klinicznie kompleksowe nowotworowe zasady leczenia, możliwości leczenia, aby połączyć stanu fizycznego pacjentów uznanych.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s