Jak uzyskać najlepsze wyniki na raka żołądka

O raka leczenia, nie jest klasycznym oświadczenie podręcznik: Operacja jest możliwa tylko lekarstwo na raka podejścia.

Ale operacja nie jest jedynym sposobem jest.

Rak żołądka Rokowanie zależy przede wszystkim na scenie.

Faza I, rokowanie jest bardzo dobre, więcej niż 90% odsetek wyleczeń.

Faza IV, że późno i prawie nieuleczalna.

Niestety jednak, sytuacja jest taka, że ludzie we wczesnym rakiem żołądka stwierdzono, że stosunek był bardzo niski, 10% więcej.

Określa wyleczenie nie jest zbyt wysoka.

Japonia, Korea Południowa System spisu, określenia ich wczesnego raka żołądka i ogólnie stosunek wyleczenie jest nadal wysoki.

Europa i Stany Zjednoczone z powodu raka nie powszechny jest rak , a doświadczenia Wschodniej Azji.

Dlatego Chin raka leczenie jest głównie do nauki koreańskiego.

Dla wielu ludzi w zaawansowanym raku żołądka , jak osiągnąć lepsze skuteczności terapeutycznej z tego? Monotonia zabiegu nie najlepsze podejście.

Moim zdaniem jest w następujący sposób:

Przedoperacyjnej oceny pacjentów z etapu IV nie, chirurgii, chyba niedrożność, krwawienie, perforacja, niedrożność może również rozważyć stentowania. Spróbuj dużego centrum medycznego do leczenia, lekarze na ogół nie zaleca operację i guza rodziny mają tendencję do badań klinicznych nowych leków, a może grać dobry efekt i nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy.

Etap III pacjenci, wydane inwazji błony surowiczej lub istniejących przerzutów do węzłów chłonnych, może przedoperacyjna chemioterapia .

Faza I pacjenci powinni surgery.

Fazy ​​II u pacjentów, ale również powinny być chirurgiczne, przedoperacyjna chemioterapia są również dostępne.

W rzeczywistości, czasami trudno jest przedoperacyjna inscenizacja dokładne. T etap bardziej krytyczna; podano nowoczesne techniki chirurgiczne, większość przerzutów do węzłów chłonnych jest bardzo dokładne czyszczenie. Nawrót po operacji brzusznej otrzewnej Powodem głównym jest zatem raz oceniony jako T4a, myślę, że najlepiej zrobić przedoperacyjnej chemioterapii .

Jednak przedoperacyjna chemioterapia wpływ na dużą skalę badanie dużo, większość szpitali nie robią badania krajowe w tym zakresie, Japonia i Korea Południowa są w zaawansowanym raka żołądka stosunek nie jest zbyt wysoki, wielu chirurgów z powodu interesów osobistych i resortowe, z chirurgii jako centrum, nowotworowe lekarzy z powodu niewystarczającej raportów zagranicznych entuzjazmu nie jest wysoka.

W zeszłym roku, typowy przypadek: gdy krewni, młodych mężczyzn, rak żołądka , z CT perspektywie rozważyć T4a lub T4B (lewa boczna płata wątroby, jak brudne infiltracji powierzchniowej), proponuję robić neoadjuvant chemioterapii , potem konsultacje ćwierć do Pekinu Jia-fu i profesor Li Zaiyu, przedoperacyjna przedoperacyjna chemioterapia . Ale raka lekarze niechętnie. Wykonane trzy miesiące po zabiegu, z powodu złej czynności wątroby i postanowił operację. Przegląd CT, wciąż wydaje się T4, ale grobla-like wybrzuszenie zniknął. Operacja potwierdziła inwazji podśluzowej znacznie w dół.

Oczywiście, sprawa nie może wyjaśnić, co, ale wyniki dla pacjenta, cenny.

Dla wielu zaawansowanym rakiem żołądka , a zwłaszcza gotowość pooperacyjnej chemioterapii , to dlaczego nie spróbować przedoperacyjnej chemioterapii zrobić?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s