Jak wybrać chemioterapię neoadjuvant żołądka

Rak żołądka jest częstym złośliwym nowotworem , ludzie przyzwyczaili się, aby miał żołądka operacja jest konieczna, nie operacja, to “nie może być zbawiony.” Często znajdują się w zaawansowanym raka żołądka leczenie po zrobieniu negatywne nastawienie.

Neoadjuwantowa chemioterapia odnosi się do żołądka chirurgii przed chemioterapią do prawej raka żołądka kontroli, oczekuje zaawansowanego żołądka lub trudne resekcji raka żołądka w chemioterapii , po okresie w dół lub zmniejszenie guza wielkości w celu osiągnięcia celu można usunąć chirurgicznie. W ostatnich latach, dane kliniczne nie są obsługiwane dla zaawansowanych radykalnej resekcji raka żołądka pacjentów odniosły neoadjuvant chemioterapii , dane wykazały, że: zaawansowany rak żołądka chorych po indukcyjnej chemioterapii po guza radykalnego kursu resekcji została znacznie poprawiona. Autor stwierdził również, że większość praktyki klinicznej zaawansowanym lub przedoperacyjnej oceny pacjentów po radykalnej resekcji trudnej do indukcyjnej chemioterapii , nowotwór stopa resekcja znacznie się poprawiła.

Ale teraz większość pacjentów i ich rodzin na temat raka, odbarwienia, odkrycie było żołądkową operację wcześnie na próby, nie pierwszy raz chemioterapię boją się opóźnić operację, czasem często bardzo oczywiste resekcji leczniczej trudne do raka żołądka są również korzystne leczenia chirurgicznego. W obecnej indukcyjnej chemioterapii nie było wszyscy lekarze i pacjenci są dopuszczalne okoliczności, wielu lekarzy również wybrać z zaawansowanych raka żołądka pacjentów do zabiegu, co prowadzi do kursu chirurgicznej resekcji spadła mniej radykalny, wreszcie wpływa na efekt terapeutyczny.

W związku z tym, w diagnostyce raka żołądka i wybrać odpowiednie leczenie jest bardzo ważne. Aby stopniowo zmieniać preferowane chirurgicznie starych nawyków, ale według raka żołądka inscenizacji, kompleksowej oceny przedoperacyjnej raka żołądka kursu resectability, następnie opcje leczenia. Neoadiuwantowej chemioterapii powinny być włączone do leczenia z wyboru jest niewątpliwie jednym z wariantów.

Dla pacjentów i ich rodzin w zakresie choroby należy ufać wyrok lekarzy i zaleceń, a nie własnych i nie są w pełni rozumiane przez poprzedniego wiedzy do możliwości leczenia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s