Kompleksowe leczenie raka żołądka

Dziś na raka żołądka zabiegów m.in. chirurgii, chemioterapii , radioterapii, terapii biologicznej i tradycyjnej medycyny chińskiej, aby podsumować to multidyscyplinarny standaryzowane leczenie i kompleksowe leczenie. Operacja jest najważniejszą z nich jest podstawowe sposoby leczenia, zwłaszcza dla wczesnego raka żołądka , operacja jest jedynym sposobem do utwardzenia. Wczesne i średniej żołądka operacja może, zgodnie z warunkami operacji, pacjenci są zalecane do zabiegu; pacjentów z zaawansowanym rakiem żołądka , o ile nie jest obszerna transfer, powinny dążyć do radykalnej operacji. Dla radykalnej resekcji nie może sobie pozwolić, aby można zrobić operację paliatywną, to są bardzo ważne.

Adiuwant chemioterapia jest rak najczęściej stosowaną metodą kompleksowej obróbki. Komórki badania kinetyczne teoria wykazały, że różne rodzaje leków przeciwnowotworowych proliferacji komórek różnych funkcji, ale nie takie same grupy proliferacji komórek w tym samym cyklu komórkowego, w ten sposób jednocześnie stosując różne leki przeciwnowotworowe można zwiększyć efekty synergiczne występują, przy jednoczesnym zmniejszeniu raka cellular lekooporność. W związku z tym, pooperacyjna chemioterapia powinna być połączona z chemioterapią . Adjuvant chemioterapii efekt szybciej, tym lepiej, zwykle po dwóch tygodniach zaczęło. Dootrzewnowo chemioterapii jest obecny leczenia raka żołądka jest jednym z ważnych sposobów, ponieważ zabieg może spowodować dootrzewnowe raka. Dootrzewnowo chemioterapii może zmniejszyć uprawy w jamie brzusznej, a chemioterapia lek jest wchłaniany z powrotem do wątroby z żyły wrotnej może zawierać nowotworowe przerzuty do wątroby.

Żołądka pooperacyjna radioterapia nie są rutynowo stosowane. Ze względu na żołądku adenocarcinoma Przeważnie nie jest wrażliwy na promieniowanie, śluzowy gruczolakoraka i pierścienia komórek Signet radioterapii raka nieważne, wątroby i trzustki wysokiej wrażliwości na promieniowanie, łatwo uszkodzić promieniowanie. Rak żołądka przerzuty wcześniej, pole promieniowania nie może zawierać wszystkich jego przerzutów, więc rak żołądka pooperacyjna radioterapia szkód niż dobrego. Jednak z powodu warunków anatomicznych podczas zabiegu nie można całkowicie usunąć ograniczenia guza , może pozostały operacja raka w znaku, pooperacyjne patologicznie potwierdziła typy histologiczne może być rozważane po pooperacyjnej radioterapii.

Immunoterapia i tradycyjnej medycyny chińskiej jest współczesny anty- guz kierunek leki, głównie regulować mechanizm obronny organizmu, poprawić ciało anty- nowotworowe możliwości, jest ważnym elementem kompleksowego leczenia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s