Kompleksowe leczenie zaawansowanego raka żołądka

Rak żołądka jest światowym najbardziej szkodliwe dla zdrowia ludzkiego złośliwego guza , jest jednym z wyższej śmiertelności nowotworu , jeden z obecnego status quo w zakresie leczenia raka pozostaje nierozwiązany muzyka jest głównym problemem.

Klinicznie rak metody leczenia to chirurgia, radioterapia, chemioterapia i chińskich zabiegów medycznych. Doświadczenia kliniczne wykazały, że gastric pojedyncza metoda leczenia ma pewne ograniczenia, jak dotąd, najlepszym sposobem leczenia jest łączenie zalet różnych metod leczenia, prowadzenia żołądka kompleksowe leczenie.

Żołądka wszechstronne możliwości leczenia, stan pacjenta wymaga połączenia warunków i funkcji organizmu, takich jak rozważa. Na ogół, na początku żołądka rak jest mała, przeniesienie dyfuzja nie występuje, najbardziej skuteczne jest leczenie chirurgiczne wycięcie, wczesnego raka żołądka po resekcji 5-letniego przeżycia o 60% -90%, korzystnie w określonym czasie po podjęcia leczenia chińskiej medycyny, aby zapobiec nawrotom, przyspieszyć odzyskanie pacjenta funkcjonowania organizmu. W przypadku zmian resztkowych, opłacalne radioterapia lub chemioterapia połączenie leczenia, w celu wyeliminowania pozostałości raka.

W zaawansowanego raka żołądka leczenie w połączeniu: Kliniczne zastosowanie w połączeniu radioterapii i chemioterapii + Chinese trybu leczenia medycyny. Jeżeli pacjent jest w stanie tolerować chirurgii funkcje organizmu, powinna być przeprowadzona jak najszybciej częściowej resekcji, przy użyciu umieścić chemioterapii + w leczeniu, gdy czas trwania późno, nie może tolerować operacji, można umieścić chemioterapii + medycynie chińskiej, z jednej strony może być zintegrowany TCM Zachodnia medycyna leczenie krawędzi, lek może zmniejszyć absolutorium chemioterapii na ludzki obrażeń ciała, funkcje organizmu do szybszego odzyskania pacjenta. Jeśli stan zdrowia jest słaby, źle tolerowane zachodniej medycyny, leczenie lekiem Zachodnia było nieskuteczne lub może być po prostu stosowany w medycynie leczenie zachowawcze może przedłużyć przeżycie w pewnym stopniu, poprawę jakości życia.

Ogólnie rzecz biorąc, łącząc w sobie zalety różnych metod leczenia raka klinicznie jest kompleksowe leczenie nowotworów zasady leczenia, możliwości leczenia, aby łączyć kondycji fizycznej pacjentów uznanych.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s