Laparoskopowa resekcja żołądka małoinwazyjne radykalna resekcja guza i radykalne idee idealne połączenie

Rak żołądka radykalna operacja jest oryginalne włosy guzy z przerzutami do węzłów chłonnych i guz przenikających wokół zaangażowania tkanek po usunięciu, anatomiczne lub patologiczne punktu bez guza pozostałości, co można wyleczyć raka operację.

W praktyce, w zależności od nowotworu dokładnością radykalnej resekcji podzielony na bezwzględną i względną radykalnej mastektomii, zarówno na początku, a połowy żołądka , na przykład, odnosi były histopatologicznie potwierdzono w pierwszym etapie przerzutów do węzłów chłonnych, chirurgicznego poza tym stacji w tym drugi przystanek robi rozcięcie węzłów chłonnych (D2), D> N. I stosunkowo radykalna węzłów chłonnych operacja rozwarstwienie dotyczy tylko istniejących stacji przeładunkowych nie, i nie wykracza poza to, tej stacji. Ściśle mówiąc, nie surowiczej inwazji raka żołądka , ponieważ nie dootrzewnowo nowotworowe komórki mogą uciec uprawy, więc nawet jeśli poddany radykalnej operacji, może być stosunkowo radykalna mastektomia.

Z technik laparoskopowych w dalszym ciągu do poprawy i starsze, a także na koncepcji małoinwazyjnych chirurgów zgłębianiu laparoskopii w przewodzie raka chirurgii został szeroko rozpowszechniony i promocji. Technika laparoskopowa w raka żołądka operacja stała się w ostatnich latach, przewodu pokarmowego chirurdzy zbadać i przedyskutować gorące kwestie. Ponieważ rak żołądka radykalnej operacji i Technika laparoskopowa wysoce wyspecjalizowane aplikacje większe trudności techniczne, w związku z tym, w kraju i za granicą podczas laparoskopowej chirurgii przewodu pokarmowego żołądka technologii chirurgii nadal jest ograniczona do pewnego zakresu. Dział od 2008 osób po tempa rozwoju została pomyślnie przeprowadzona laparoskopowej raka żołądka radykalną operację.

Laparoskopowego żołądka koncepcja radykalnego zabiegu chirurgicznego, jest właśnie zastosowanie technologii, aby zakończyć tradycyjne laparoskopowej żołądka wycięcie, które jest nowy chirurg technologii tradycyjnej chirurgicznego łączenia produkt. Zgodnie z różnymi cechami stosowania technik laparoskopowych i metody mogą być podzielone na całkowicie laparoskopowej żołądka chirurgii laparoskopowej, żołądka i chirurgii ręki wspomaganego laparoskopowej żołądka chirurgiczny (HALS) i trzech innych rodzajów zabiegów chirurgicznych. Po 10 latach praktyki klinicznej i zdobytych doświadczeń, najczęściej stosowany na zewnątrz działu pod laparoskopowej wspomaganej żołądka operacja, to w pełni uosabia zalety minimalnie inwazyjnej i raka żołądka operacja radykalnego jest skuteczne.

Dla wykwalifikowanych chirurgów laparoskopowych, pole chirurgia laparoskopowa jest powiększony o 10 razy, chirurg może wyraźnie zaobserwować znakomitą strukturę organizacji, do preparowania węzłów chłonnych i kontroli chirurgicznych urazów osiągnęły doskonałość , w chirurgii laparoskopowej cechy, minimalnie inwazyjne chirurgiczne zmniejszenie pacjenta uderzeniem ciała do minimum, duża liczba badań krajowych i międzynarodowych wykazały, że laparoscopic gastric cancer radykalnej operacji lub długoterminowy efekt osiągnął poza tradycyjnym zabiegu otwartego. Laparoscopic gastric resekcja guza resekcji i małoinwazyjnej radykalnej idei idealne połączenie dla większości pacjentów, aby nieść Ewangelię.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s