Nieporozumienie raka żołądka

Najczęściej rak żołądka rozpoznaje się w zaawansowanych, bo ludzie na raka świadomości powszechnego niezrozumienia, nie żołądka objawy, mniej niż w szpitalu, i tylko przy komercyjnie żołądka; obliczu niewyjaśniona utrata masy ciała, zmęczenie i inne objawy, opinionated zmęczenie praca, stres psychiczny spowodowany takimi czynnikami ……

Brzuch jest małe problemy, jakieś lekarstwo może być dobre: ​​Eksperci podkreślają, że wcześnie rak żołądka 80% nie ma żadnych objawów, ale także niewielka liczba osób z objawami SARS typu objawów, łatwo z kilku zapalenie żołądka, wrzody i brzuch innego pomylić. Według dotychczasowych doświadczeń i obłudne ocenić objawy choroby, samoleczenia do rozwiązania. Nie dla wczesnego raka diagnozy, nie sprzyja raka leczenia.

Starsi ludzie mają problemy z żołądkiem, młodzi ludzie jedzą złe rzeczy bóle żołądka: młodzież w wieku poniżej 35 raka żołądka zapadalności tak wysokie, jak 11 procent, oraz wysoki stopień złośliwości. Gdy niewyjaśniona dyskomfort w jamie brzusznej, wzdęcia, ból, uczucie pełności, utrata apetytu, nudności, wymioty, brak apetytu, senność, zmęczenie, utrata masy ciała i postępującą niedokrwistość , smoliste stolce lub krwawe wymioty, należy pamiętać, aby być sprawdzone.

Resekcji raka żołądka nie regenerują: W większości żołądka po resekcji jest wciąż możliwe, aby dostać raka żołądka , medycznie znany pozostałością żołądka . Nie ze względu na żołądek został usunięty na brzuchu lekko, łagodne choroby żołądka po 5 latach należy przeprowadzić raz w roku, aby walczyć gastroskopii, biopsji nie odmówić wysłany do patologii.

Zapalenie błony śluzowej żołądka nie jest leczona może szybko przekształcić się w raka : intensywny rytm pracy, ogromna presja konkurencyjna, częste towarzyskich …… sukces pracy i chwała, kosztem nowoczesnych pracowników umysłowych w żołądku. Wielu chronicznie nękane przez przewlekłą kołnierz żołądka, długo trwałe lub poważne objawy, jako że miał raka , staje się apatyczny, przygnębiony, nie tylko wpływa na naukę i pracę, ale także przynosi niepotrzebne straty ekonomiczne. W rzeczywistości, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i rak żołądka nie jest zasadniczo związany, można tylko powiedzieć, że zapalenie żołądka Rak żołądka jest czynnikiem predysponującym. Rak żołądka częstość i genetyczne, dieta, geografia, choroby i innych czynników. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka może lub nie może mieć raka , nie ma żołądka może mieć raka żołądka .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s