Opcje leczenia raka

Northern jest rak w obszarach wysoko, więc konieczne jest, aby być w regionie raka żołądka zapobiegania nauki promocji wiedzy w celu podniesienia świadomości na temat raka świadomości, poprawić szybkość utwardzania, zmniejszyć obciążenia finansowe pacjentów zwalczać złe-for-profit szpitale. Rak żołądka z endoskopii i patologii mogą być diagnozowane, najważniejszym pytaniem jest, jak ją leczyć. Rak żołądka Leczenie Istnieje wiele sposobów, oprócz wspólnej chirurgii, radioterapii i chemioterapii oraz odporności komórkowej, Chińska medycyna leczenie, istnieje wiele nowych metod leczenia. Rak leczenia, jak go wybrać? nowoczesne pomysły żołądka operacja jest oparta, zintegrowany model leczenia, nie ma sposobu, można całkowicie zastąpić inne metody. Dlatego rak żołądka leczenie należy najpierw wybrać profesjonalną przewodu raka chirurga, a następnie wyborze niektórych szpitalach wielkości.

Wczesna operacja jest gastric preferowaną metodą leczenia, w tym dalszej resekcji żołądka, żoładka bliższym, żoładka całkowitej i całkowitej resekcji żołądka, resekcji śledziony połączonej trzustki, żołądka resekcji zaangażowanych organów i fuzji chirurgia paliatywna. Żołądka zabiegi chirurgiczne nie są pewne przesłanki, aby go wyleczyć, pooperacyjny nawrót i przerzuty, więc raka pacjenci kompleksowe leczenie jest bardzo ważne.

Raka chemioterapii chemioterapii raka metody leczenia powszechnie stosowane w leczeniu klinicznym, głównie do leczenia skojarzonego, przed i po operacji. Rak żołądka radioterapii, więcej komplikacji, dla zaawansowanych raka pacjentów, radioterapia nie jest w stanie nienaruszonym. Tymczasem słaba kondycja fizyczna, starszych pacjentów, radioterapia może prowadzić do dalszego życia osłabienie więcej umierających i przyspieszonej śmierci. Low radiowrażliwość gruczolakoraka żołądka, słaba skuteczność. W przeciwieństwie do chemioterapii, chirurgia i radioterapia leczenia ciała ludzkiego w całości, przez doustnym lub dożylnym podaniu pracy ciała. Ale skutki uboczne chemioterapii jest bardzo duży, w tym zahamowanie czynności szpiku kostnego , układu krążenia, skóry, wątroby i nerek i innych szkód, pacjent wielki ból. Dlatego też, wybór raka żołądka chemioterapii, oprócz leczenia, zgodnie z potrzebami, należy także wziąć pod uwagę pacjenta misia.

Rak leczenia i biologicznej obróbki tradycyjnej medycyny chińskiej w raka terapii jest powszechnie stosowana, to w chirurgii, radioterapii i chemioterapii w połączeniu, mogą znacznie osłabione grać synergiczny efekt terapeutyczny; również stosowany samodzielnie w zaawansowanych nie mieć operację lub umieścić Wskazania do chemioterapii raka żołądka u pacjentów, które mogą skutecznie poprawić objawy i przedłużyć życie. Dotyczy całego raka procesu leczenia, prawdziwa uczta raka w zorientowane na ludzi, a nie tylko leczenia choroby. W związku z tym nie nadaje się do chirurgii, radioterapii i chemioterapii nie może sobie pozwolić lub nieuleczalnie chorych pacjentów, to może jeszcze być skutecznie stosowany samodzielnie kontrolować raka i przedłużyć życie i poprawić jakość życia.

Rak kluczowym leczenie jest wybór właściwego leczenia, oraz rozmaite sposoby, jak naukowo, zindywidualizowane połączenie sposób.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s