Osoby w podeszłym wieku rak żołądka operacja i chemioterapia nie

Pacjent: opis choroby (czas pojawienia się, główne objawy, szpitale odwiedzających, itp.): April 2011 zaczęły pojawiać się czarny stolec, utrata apetytu, w okresie od marca do 10 września rozpoczęła się wymioty, zawroty głowy, xx w szpitalu powiedział, że rak późno niesprawne i chemioterapia , zasugerował, że mamy dać mu suplementy medycyna konwencjonalna prostu chcę skonsultować dr Chen, gdyż zachodnia medycyna nie ma lekarstwa, medycyna może wybrać ją utrzymać? Nie może być lekarstwem w porządku? Obecny psychicznego i fizycznego stanu pacjenta, a także wygląda tak samo jak wcześniej, tym lepiej.

Pacjenci: Nie ma przesłać nowe dane

Shanghai Szpital Onkologii Oddział Chen DongLin:
Pacjenci i ich rodziny, jesteś dobry!

Przeczytaj historię, aby zapewnić, oraz do informowania stanu pacjenta, że ​​informacje nie są wyczerpujące na tyle:

) Diagnostyka CT skanuje tylko żołądkową braku dowodów, potrzeba endoskopii i wnioski patologia (znany również jako “złoty standard”), jest pewien, czy to jest rak . Dane te nie są widoczne, w tym CT Raport diagnostyczny nie widziano. Jeśli nie ma znaczącej aktywne krwawienie, endoskopii zalecane przed wprowadzeniem do wniosku. W przeciwnym wypadku, pierwsza hemostazy.

2) Nawet wtedy, gdy oczywiste jest rak , ale nie mogą lub nie nadają się do zabiegu, a pacjentów z fizycznym dopuszczalnym krwawienia z guza związane, to powinien on być uważany za chemioterapii , w połączeniu z tradycyjnej medycyny chińskiej, jest to najlepsza polityka. Ponieważ nowotwór kontrola jest bardzo skutecznym środkiem hemostazy (odnosi się to do raka spowodowanego przez krwawienie). Inni lekarze nie dają chemioterapii , ponieważ nie ma do endoskopii, nie patologiczna diagnoza potwierdziła, ślepy chemioterapii u chorych na niekorzystne, ale również są odpowiedzialni za ciebie, więc z powrotem do tematu powyżej, najlepiej jest rozważyć sprawdzenie jasne, następnym krokiem będzie w porządku? !

3) W tradycyjnym lekarza medycyny chińskiej, oczywiście, zapraszamy chińskiej pomocy medycznej, ale nie chce, aby ślepo OK leczenia TCM i opóźnić rozpoznanie choroby, opóźnia najlepsze możliwości leczenia i metod, Mam nadzieję, że dwa razy, ale proszę, pospiesz się tak szybko, jak to możliwe, aby w pełni korzystna decyzja.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s