Postęp w leczeniu raka żołądka

Żołądka nowotwory takie podmioty, leczeniem z wyboru jest zabieg chirurgiczny, częściowe wycięcie zmiany tak szybko, jak to możliwe, a następnie podać naukowe terapii uzupełniającej chemioterapii. Wcześniej spotkałem wielu pacjentów przychodni lekarskiej są bardzo piękne bardzo udany, również przeprowadzona po chemioterapii, ale pacjent nie znacznie wydłużyć czas przeżycia.

Rak Radioterapia ekspert dr Wang Fengwei wprowadzenie zaawansowanych raka żołądka pacjentów z przedoperacyjną lub pooperacyjną chemioterapię tylko do pacjenta pięcioletniego przeżycia nie uległa znaczącej poprawie.

Dr Wang powiedział, że gastric Istnieją dwie główne przyczyny awarii, żołądka i okolic ponowienia regionalnym, kolejnym jest przenoszony. Skuteczne długoterminowe przeżycie pacjentów operacja jest warunek, ale nie jest gwarancją długoterminowego przeżycia. Ze względu na zaawansowany nowotwór inwazja i przerzuty do węzłów chłonnych lokalne wyższe w ludzkim chirurgii oka jest trudne zmiany wokół pozostałości pierwotnego raka, przerzuty do węzłów chłonnych obwodowych, otrzewnej rozpowszechniania komórek nowotworowych i sadzenia Wyczyść wszystko out. Ponownie, żołądka, wątroby, trzustki i innych narządów jamy brzusznej są z portalu ukrwienia żył, przepływu krwi do wątroby, występowanie krwiopochodnej przerzutów jest bardziej prawdopodobne. Tak więc, w końcu guza nawrotów i przerzutów jest guz Główną przyczyną niepowodzenia leczenia, skutecznej kontroli nawrotu raka i przerzuty są fundamentalne przedłużyć czas przeżycia pacjenta.

Dr Wang powiedział, że operacja w spokoju, w zaawansowanym raku żołądka 5-letnie przeżycie wynosi około 40%. Żołądka patologiczne typu najczęściej gruczolakorak, duże kawałki nowotworu chemioterapią jest trudna do zwalczenia, jednak pozostałe komórki nowotworowe otaczających ogniska pierwotnego, wokół przerzutów do węzłów chłonnych otrzewnej upowszechnianie i sadzenie komórek nowotworowych na chemioterapię kompleksowe leczenie jest stosunkowo wrażliwy na synchronizację, zwiększając całkowite usunięcie nowotworu prawdopodobieństwa. Przed i po zabiegu, z przewodu chirurga z zestawu chemioterapii ekspertów naukowych do nauki kompleksowego programu leczenia, pierwsza operacja, a następnie traktowano jednoczesnej chemioradioterapii. Radioterapia może szybko zabić pozostałych komórek nowotworowych lokalnie poprawa guza lokalnego wskaźnika kontroli. Chemioterapia może kontrolować odległe przerzuty komórek nowotworowych, przerzuty mają potencjalną cytotoksyczność względem raka leczenia, radioterapii i chemioterapii razem, może zwiększyć efekt terapeutyczny siebie, aby osiągnąć 1 1> 2 efekt. Niż jednym zabiegu, 4-letniego przeżycia może być zwiększona ponad 9 procent, do niemal 50%.

Dla osób martwi się o skutki uboczne chemioterapii, dr Wang powiedział, że z jednej strony z poziomu naukowego i technologicznego, technologii radioterapii uległa poprawie w raka żołądka leczenie, również przyjęła międzynarodową dojrzałe i zaawansowane image-guided CONFORMAL trójwymiarowego Oznacza IMRT, w pierwotnym zmiany do zrobienia w pozostałych komórek nowotworowych, obwodowa przerzuty do węzłów chłonnych koncentruje napromieniania, a jednocześnie znacznie zmniejsza napromieniania wokół normalnej tkanki, co zmniejsza odpowiedź na leczenie, wspierając wiele leków doprowadziło do powstania Większość odpowiedzi chemioterapii, aby zmniejszyć lub wyeliminować większość pacjentów w chemioterapii ambulatoryjnej całkowicie, a ludzie boją się w przewodzie pokarmowym i zahamowania czynności szpiku kostnego nie miał guza czynników, że lekarze są obawy, ale nie powinien być ograniczony pacjenta otrzymujących regularne problemu chemioterapii. Zamiast tego, pozwól nam się w kliniczny gorzkie jest to, że pacjent nie otrzymał formalne środki leczenia, biorąc “srebrny trawy kuli lub chleb krwi” choroba spowodowała opóźnienia, widoczny od medycyny po Lu Xun w aluzje nie są Kingdoms tylko.

Dla nowotworów z choroby, pracowników medycznych, które chcą współpracować z innymi stale ciężko i staramy się stanąć guza terapii w czołówce.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s