Przełom w leczeniu raka żołądka

Raka we wczesnej diagnozy jest trudne, ponieważ większość pacjentów nie pojawiają się na wczesnych etapach odpowiednich objawów. O 50% na raka pacjentów jest diagnozowana w zaawansowanych. Wczesny rak żołądka pacjentów można wyleczyć możliwości chirurgii i chemioterapii jest jedyną opcją dla większości pacjentów z zaawansowaną chorobą, średni okres przeżycia jest krótki, zaledwie 10-11 miesięcy.

Żołądka częstość występowania raka na świecie, w rankingu czwarte pacjentów z nowo rozpoznaną co roku milion i tak każdego roku z powodu raka żołądka zgonów na 800.000 lub tak. Prawie dwie trzecie światowych raka przypadków i zgonów wynikających pojawiły się w krajach azjatyckich, East Asia, rak żołądka przypadki stanowiły 56% na świecie, z czego 41% pochodziło z Chin, 11% z Japonii. Chiny raka wskaźnik częstości występowania wszystkich nowotworów drugie miejsce w 2005 roku, nowe włosy nowotworowe przypadki było 376.993, ofiar było 300.000.

W 2009 corocznym spotkaniu American Society of Clinical Oncology opublikowano badania klinicznego nazwie Toga do zaawansowanego raka żołądka pacjentów nadzieję. ToGA jest randomizowanych badań klinicznych III fazy dla HER2-dodatniego zaawansowanego raka żołądka . Ocenie Herceptin w połączeniu z standardowej chemioterapii (Xeloda lub dożylnie 5-FU z cisplatyną) jako linii HER2-dodatnim rakiem żołądka leczonych standardowymi schematami chemioterapii w tym samym bezpieczeństwo i skuteczność.

Wyniki pokazują, że: w chemioterapii bez Herceptin w porównaniu do Herceptin zmniejsza HER2-dodatnim zaawansowany i nieoperacyjny rak żołądka pacjenta ryzyko zgonu 26%, Herceptin w skojarzeniu ze standardową chemioterapią (Xeloda lub 5-FU z cisplatyną) tak, że średnia długość życia pacjentów wynosiła 2,7 miesięcy, maksymalnie 13,8 miesiące. W połączeniu Herceptin po stopy chemioterapii odpowiedzi wzrosła do 47,3 procent z 34,5 procent, podczas gdy analiza podgrup wykazała, że wysoki poziom HER2-dodatnim rakiem żołądka pacjentów cieszyć większych korzyści, a ich długość życia do 16 miesięcy, średnia zmniejszyć ryzyko śmierci 35%.

Również, gdy Herceptin w połączeniu ze standardową chemioterapię, nowych lub innych niż spodziewane efekty uboczne, ciężką niewydolnością serca (CHF) występowania jest bardzo niska, nie ma różnicy w grupie doświadczalnej, w tym leczenie tym lekiem jest na ogół dobrze tolerowane .

Badanie wykazało Herceptin TOGA traktowanie reżimami istotne korzyści kliniczne. Wielu pacjentów zostały złagodzone do leczenia, Herceptin przedłuża ich żywotność. Herceptin jest pierwszą par raka żołądka wykazały ogólną przewagę przeżycia (OS) ukierunkowanych środków biologicznych. Dlatego Herceptin dla raka leczenia i poprawy przeżycia pacjentów ważną pozycję.

Seoul National University, Department of Internal Medicine, profesor Yun Jue Bang powiedział: “w Azji raka pacjenci nie otrzymują odpowiednie leczenie należy przeprowadzić odpowiednie badania przesiewowe i wczesna diagnostyka w celu maksymalizacji efektu poprawy leczenia i raz po powinni przyjąć właściwą diagnozę leczenie. Ponadto, od teraz, pacjent powinien otrzymać badania HER2. ”

Szacuje się, że około 20% z rakiem żołądka z HER2-, ta była bliżej raka piersi . Badanie TOGA w 4000 chorych, dodatnie tempo około 25%.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s