Przypadki raka żołądka i wrzód żołądka

Pacjent: Mój ojciec został hospitalizowany w Ningbo dwa tygodnie zrobić CT, badania krwi, endoskopii, lekarz doszedł do wniosku, że: wygląd oczu jest zdecydowanie rak , biopsja patologia Sprawdź to nie ma problemu, nie ma badania krwi problem, badania kału mają krew w kale, owrzodzenie żołądka jest bardzo poważna, a teraz lekarz nie jest zawarcie, niech skierowanie, idź do lekarza, tak, że duże szpitale. Lekarze Czy możesz podać nam spojrzeć, mamy spieszyć, aby otworzyć skierowanie udowodnić, że nie mogą zastąpić dobrą pracę szpitala.
Shanghai Changzheng Hospital Oncology Division Rui: Hello, wrzód żołądka i rak żołądka zależy od identyfikacji najważniejszych rozpoznania patologicznego.
Gastroskopia w Ningbo, “wrzód” gross morfologia podobna do ” brzucha “, co sugeruje, że żołądkową możliwość istnieje, ale nie stwierdzono patologicznych rak żołądka komórki, prawdopodobnie dlatego, że nie ma dostępu do endoskopii wyciągnąć dzieje zawierające nowotworowych składników tkanek, a zatem patologiczne Badanie nie znalazł raka .
Polecane endoskopii i endoskopowe ponownego badania histopatologicznego tkanki w celu potwierdzenia diagnozy pacjenta i terminowe Kontynuacja leczenia.
Pacjent: Dziękuję, skontaktowaliśmy się ze szpitala, udał się do szpitala w tym tygodniu do ponownego zbadania
Shanghai Changzheng Hospital Oncology Division Rui: Zapraszamy i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!
Pacjenci: Dziękuję, dr Lee chciał wiedzieć, mój obecny żołądkową operację, jak dbać o odpowiedniej wiedzy, nie wiem, jakie informacje mogą promować.
Shanghai Changzheng Hospital Oncology Division Rui: Witaj, rak żołądka po operacji wiedza opieka obejmuje wiele rzeczy, od czasu powiedział, w tym pooperacyjnym krótkoterminowego okołooperacyjnej opieki, rehabilitacji etap opieki, itp. Te popularne wiedza nauka może online.
Należy zauważyć, że, zgodnie z obecnym stanem medycznym postępu pacjenta po zabiegu powinny być oparte na patologii określić potrzebę pooperacyjnej chemioterapii i radioterapii, czyli zmniejszenia nawrót i przerzuty ważną miarą ryzyka, aby po operacji, i powinny być również traktowane z lekarze dyskutować raka leczenie uzupełniające.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s