Rak żołądka należy zwrócić uwagę na to, co

Pracy klinicznej, pacjenci często pytają: rak żołądka należy zwrócić uwagę na to, co, kiedy powinno dojść do przeglądu, a czego nie jeść? Ponieważ zazwyczaj zajęty i nie może odpowiedzieć do pacjenta, a teraz mam wymienione niektóre pacjentów i często zadawane pytania należy odpowiedzieć, chcąc pomóc pacjentowi.

1. Jakie są objawy po operacji żołądka trzeba zwrócić uwagę?

W normalnych okolicznościach, rak żołądka mdłości, odbijanie, bóle brzucha lub dyskomfort, zgaga i niestrawność , biegunka , zaparcia , utrata masy ciała i inne objawy. Większość z tych objawów zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego, objawy są na ogół łagodne, a zwalnia się. Dlatego też, gdy objawy zwiększonego lub po podaniu leku nie może być złagodzony, doradzać pacjentom ambulatoryjnym następczych recenzji.

2 resekcja żołądka nie można jeść to, co do jedzenia?

Zhang, a lekarze w jego “małżeństwa konfucjańskiej” w tym oświadczeniu: “tabu za przestępstwo.” To nie daje pacjenta do jedzenia, ale aby opóźnienie stanie. Dzikiej populacji zachodniej medycyny powiedział również, że celem jest umożliwienie pacjentowi zwiększyć dietę, odzyskać wagę. Innym jest, aby zwrócić uwagę na pacjenta nastroju, tak, że pacjent nie może być niezadowolony, nieszczęśliwe przyczyną pacjenta przez długi czas zwiększa się choroby. Więc zachęcamy pacjentów do jedzenia komfortowo jeść, jedzenie niewygodne nie jeść.

3. Kiedy należy gastrectomy do szpitala, trzeba sprawdzić, które elementy?

Pacjenci po 3 do 6 miesięcy powinny być stosowane do przychodni w szpitalu (Zalecana początkowa szpital z resekcji żołądka) przeglądarki, a następnie w zależności od konkretnych okoliczności danego pacjenta, a następnie opracowanie dalszych działań planu. Sprawdź elementy to: krew, radiologii i endoskopii.

4 dalszych zaleceń: 1 do 2 lat po zabiegu co sześć miesięcy przeglądu następczych klinikę, od 3 do 5 lat po co 6 do 12 miesięcy 1 razy, potem co raz w roku. W zależności od sytuacji klinicznej, aby zdecydować, czy krew, radiologii i endoskopii. Jako uzupełnienie kontroli klinika znaleźć problemy, gdy chirurg aż do następnego Zapytanie plan leczenia (dostępne razem wszystkich danych kontrolnych). To nie tylko zmniejszyć obciążenie innym aspekcie pacjentów ambulatoryjnych specjalistycznych zaoszczędzić czas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s