Rak żołądka po długotrwałym łagodną niedokrwistością wyjaśnić

Pacjent: opis choroby (czas pojawienia się, główne objawy, szpitale odwiedzających, itp.): 10 lat w lipcu w Qingdao Development Zone, szpital First Ludowa, zdiagnozowano słabo zróżnicowany rak gruczołowy krzywizny mniejszej żołądka, przeszedł radykalną operację. Badanie histopatologiczne rak ring sygnet i surowiczej inwazji limfadenektomia w 19 z 61, trzecia grupa miała pięć przelewów. Chemioterapii pooperacyjne sześć razy, raz na dwa miesiące po grasicy pięciu ftalan dożylnie co 15 dni, zostały przeprowadzone trzy razy, po chemioterapii został jedzenia tradycyjnej medycyny chińskiej.
Profesor Ma, hello, kocham robić swoją operację, a teraz nie ma nic dziwnego, kolor jest do przyjęcia, w średnim przeprowadziła przegląd, w zasadzie normalne, ale tydzień przed badanie wykazało niski poziom białych krwinek, niedokrwistość , od operacji po chemioterapii, każda kontrola, były niskie białe zjawisko krwi, ale anemia istniała zawsze, zawsze chciałem poprzez dietę i krwi, więc zazwyczaj jedliśmy na zewnątrz oprócz zwiększenia odżywczych żelatyna, chciałbym zapytać Cię o tym niedokrwistości wyjaśnić, co, czy to poważny problem?
Pekin Union Medical College Hospital General Surgery Maen Ling:
Hello!
Chociaż jest to rak sygnet, ale patologia raport jest tylko błonie surowiczej inwazji, ale nie złamać do żołądka wokół, co jest dość dobre w złej sytuacji. Ponadto, zamiatanie się do 61 węzłów chłonnych, tylko w pobliżu żołądka pięć przerzutów do węzłów chłonnych, byłoby pośród smutku. Więc przetrwanie nie jest szczególnie krótki. Głównym problemem jest to, że jest zbyt młody, czy jest resztkowa guza, rozwija się znacznie szybciej niż osoby starsze, ale także trochę szczęścia, że nie było 29 lat, jeśli tak jest, to jak radykalna operacja, przetrwanie nie jest długi.

Jeśli niewłaściwie wyciąć nowotwór, chemioterapia, terapia celowana na raka żołądka pacjentów żyć potrzebuje już trudne do osiągnięcia, jeżeli ważne, że jest w zasadzie przedłużeniem 2-4 miesiące, i spędzić dużo więcej niż piekło, nie wspominając o sygnet raka, skuteczność bardziej zawodne. Skuteczność różnych terapii immunologicznych są bardzo podejrzane, w zasadzie strata pieniędzy. Ale teraz operacja została wykonana dokładnie tyle, patologii głębokość pogwałcenia raportu i przerzuty również nie jest tak źle, nawet jeśli nie ma pozostały nowotwory, kwota jest bardzo mała, to chemioterapia może jeszcze rozpocząć małą rolę.
Po 10 miesięcy, a teraz nie ma nic dziwnego, kolor jest dopuszczalny, niedawne dobre wskaźniki odżywianie biochemiczne badanie krwi, które ma bardzo dobre to.

O anemii problemu, wiele nowotworów pacjenci, bo coś produkować żołądek zwany “czynnik wewnętrzny” materiału może promować wzrost czerwonych krwinek. Substancja ta jest mniejsza pooperacyjne żołądka, łatwo jest anemia , ale jest chorobą przewlekłą, ciało stopniowo przystosować się do tej niedokrwistości , a na końcu wykazano, że pacjenci nie dyskomfort. Dlatego nie trzeba zbyt nerwowy. Niskie białe krwinki po chemioterapii może być również wpływ kumulacji leku, ale teraz nie jest zbyt niska, nie można mieć podwyższone białe komórki krwi narkotyków (Bo bez chemioterapii), w ciągu 2-3 miesięcy, a następnie dokonać jej przeglądu.
Co do tego, czy lek może zmniejszyć niedokrwistość lub, co gorsza, myślę, że można zatrzymać lek dwa miesiące, a następnie sprawdzić, stężenie hemoglobiny wzrasta lub spada do sędziego to anemia czy przyczyny medycyna. Nie przesądny skutków ubocznych tradycyjnej medycyny chińskiej, medycyny chińskiej głównie metale ciężkie, krajowe i międzynarodowe badania wykazały, że istnieje wiele skutków ubocznych.

Nie trzeba jeść różnych suplementów diety o nazwie, bezużyteczne, ale nie wiem, co dodatki. Najlepszy jest naturalny pokarm.

Jak dla tradycyjnej medycyny chińskiej leczenia raka, nie widziałem jednoznacznych dowodów na wyleczenie, a nawet chemioterapii są nieuleczalne, nie wspominając o leku, nie wspominając, że jest to rak sygnet pierścień.

Powiedział wielką prawdę, z przerzutami do węzłów chłonnych w zaawansowanych Sygnet żołądka komórki przetrwania raka, jak długo, w dodatku do radykalnej operacji, szczęście podstawowe. Więc nie jest zbyt realizować drogie, skomplikowane, niewygodne, a nawet bolesne różne terapie. Jeżeli lek nie jest drogie (nie wierz skutki przodków przepis, musi być przypadek, chirurg wcześnie są bezrobotni), pije się i nie czuć się zbyt niewygodne, nie jest biegunka jest bardzo silny, może pić, leku lub w aspekcie uzdatniania fizycznego stanu silniejszy niż zachodniej medycyny.
Masz pytania skontaktuj się z nami.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s