Rak żołądka, rak jelita grubego kliniczny nie jest przesądny inscenizacja

Chorzy i ich rodziny często krzyczał na mnie: Jesteśmy tym, co Ⅰ okres jest wczesne stadium i tak, i czasami mogę tylko uśmiechnąć śmiech. W rzeczywistości, nie przesąd klinicznego zaawansowania. Weźmy na przykład raka przewodu pokarmowego, a teraz skupia się dużych zmian naruszenia postoju poziomy mają odległych części węzłów chłonnych, przerzuty itp., ale i inne czynniki, w komórkach nowotworowych nie można liczyć, chyba wszystko pod uwagę, że permutacji i kombinacji jest zbyt duży. Więc często muszą zapewnić pacjentom pełnego raportu patologicznego, chcę zobaczyć złośliwy stopień naruszenia poziomu głębokości, czy nacięcia chirurgicznego resztkowe komórki nowotworowe, czy węzły chłonne dalej od ogniska i czy są naczynia krwionośne, nerwy, chłonnego i naczyniowych naruszenia i tak dalej.

Jeśli słabe różnicowanie komórek, w tym komórek raka sygnet pierścień i gruczolakoraka śluzowej włączone, wydają się być bardzo złośliwe komórki; naruszenie głębiej, bardziej odległe przerzuty do węzłów chłonnych wyjaśnienie późnym stadium choroby, naczynia krwionośne, nerwy, invasion limfatyczny i zakrzepicę naczyń są czynniki ryzyka były widoczne. Warunki te istnieją, często oznacza nawrót i prawdopodobieństwo przerzutów jest bardzo wysoka. Jeśli nie jest resztkowa nacięcie komórek nowotworowych, to nie oznacza radykalnego zabiegu chirurgicznego, lecz także wykorzystać traktowane.

Pathology Raport powie nam pacjenta podczas zabiegu były w dużej mierze, w jakim stopniu, późno nawrót i prawdopodobieństwo przerzutów jest wysoka, więc proszę

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s