Regulować chirurgii żołądka może przedłużyć życie

Oba obrazy są miejscowo zaawansowanego raka żołądka , jeden przypadek zrobić operację, jeden przypadek nie czyni operację bez przeżycia niż pacjenci chirurgii pacjentów chirurgicznych długich pięciu miesięcy. Online gastric surgery konsultacje częstym zjawiskiem po prostu przełączyć brzuch. Dlaczego stracił szansę funkcjonowania raka żołądka pacjentów często poddać się operacji? Warto zastanawiać zarówno lekarzy i pacjentów!
Żołądka i jelit (nie obejmuje odbytnicę i dwunastnicy), w porównaniu do żołądka narządów nie tylko wiele i ważne, i żołądka sieci limfatyczny, sieć naczyń jest również bardzo bogata, te dwa określa nowotwór może pojawić się dopiero po bezpośrednie naruszenie żywotnych organów żołądka tydzień, i łatwo się wzdłuż sieci naczyń chłonnych i sieci transferu i dyfuzji. W związku z tym, żołądka, raka trudniejsze niż radykalnego zabiegu chirurgicznego, który jest żołądka raka gorsze rokowanie niż powodu. Dla miejscowo zaawansowanego raka żołądka , chociaż operacja rozszerzenia lub przymusowe usunięcie nowotworu , czas przeżycia jest zawsze trudne zadowalająco; Ponadto, pierwsze ramię w żołądku jak przewodu pokarmowego (przełyku, chociaż uważa się przewód pokarmowy, ale przełyku nie ma żadnych trawienia i wchłaniania), częściowe lub całkowite wycięcie żołądka wycięcie żołądka, pacjentów zawsze znajdować się wiele zaburzeń odżywiania tak, że po szybkim pogorszeniem stanu odżywienia, odporność organizmu i zdolność naprawy została poważnie uszkodzona, a ostatecznie guza wzrost komórki, proliferację i pochłonęła życie pacjentów. Jelito jest bardzo długi, usunięcie kilkudziesięciu centymetrów jelit, które nie wpływają na funkcje jelit trawienie i wchłanianie, nie wpływa na liczbę i rodzaj diety. Ponadto, cienkie jelito żołądek stosunek lumen, niedrożność jelit jest łatwe, ponieważ ogólna objętość jelita grubego, więc ciężkie objawy obturacyjne, może spowodować poważne patofizjologii; żołądek rak mniej podatne na przeszkody, głównie przed pełna przeszkód będzie potwierdzenia rozpoznania. Dlatego też, gdy diagnoza chirurgii jelita grubego powinny być preferowane, chyba że istnieje powszechna przerzuty.
Jak możemy poprawić nowotworowej jakość życia chorych i przedłużyć ich przetrwanie jest? W diagnostyce raka żołądka , należy wykonać guza stadium klinicznym, ten krok jest, aby wybrać odpowiednie kroki w programie leczenia kluczowych. W obecnych warunkach medycznych, przedoperacyjna wystarczający czas na odpowiednich badaniach obrazowych. Gastroskopia podejście jakościowe, natomiast zwiększona TK, RTG klatki piersiowej w celu oceny guza inscenizacji najlepszych środków. Faza Ⅰ Ⅱ pacjenci sceniczne zwolennikiem agresywnego chirurgicznie; Ⅲ A pacjentów fazy przez leczenia chirurgicznego może neoadiuwantowej chemioterapii , aż guz dół okresie po zabiegu; Ⅲ B i Ⅳ są miejscowo zaawansowanym, nie zalecamy operację, należy wybrać chemioterapię lub umieścić chemioterapii . Dlatego pacjenci i ich rodziny w przedoperacyjnej rozmowy i podpis muszą zrozumieć guza inscenizację.
Tak, to jest działanie na raka żołądka u pacjentów z miejscowo zaawansowanym wykonania tego?
1 duża liczba przerzutów do węzłów chłonnych żołądkowych tygodni lub nawet funkcjonowania w grupie;
2 guzy niż 5cm i wątroba, trzustka, przepona, śledziona lub abdominal aorta; wydajności infiltracji
3 omental guzki na znaczeniu bardziej oczywiste, wydajność wodobrzusze;
4 DRE Masy miednicy lub wyczuwalne guzki;
5 pełna pogrubienie rozlany brzuch, formacja “skóry” z żołądka.
CT skanuje dokładnie przeczytać lekarzowi bardzo ważną umiejętność.
Obecny rak z chemioterapii programów niż w przeszłości została znacznie ulepszona, skuteczność i skutki uboczne w poprawę słabnąć. Tymczasem chemioterapia ma wiele sposobów, jest zaangażowanie chemioterapii , układowe chemioterapia , są doustne chemioterapii , według kondycji fizycznej pacjentów, sytuacja gospodarcza i rozsądny wybór.
Nie chemioterapia, tworzeniu poczucia strachu. Jego głównym zadaniem, mimo wszystko, jest leczenie raka , u pacjentów z zaawansowanym rakiem , chemioterapia czy radioterapia jest znacznie większą rolę niż operacja.
Mam nadzieję, że ten artykuł da przyszła niestety cierpi na raka żołądka pacjentów przynieść szczęście.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s