Rodzina w leczeniu pacjentów z nowotworami roli

Informacja: w zaawansowanych raka żołądka pacjentów pojawiły się przecieki szwy, dumping syndrome, gastropareza, lepki sex przeszkoda , mieszkam w szpitalu przez 42 dni, a teraz pierwszy chemioterapii; ostatnio dwa tygodnie temperament mojego taty więcej zła, szybko hartować przysięgam na ludzi, to nie jest powód, że nie wie, że ma co chorobę.
Pytanie: chciałbym się dowiedzieć nie jest następstwem operacji lub znieczulenia problemy? Możesz powrócić do poprzedniego znaku, jak długo odzysku? Dziękujemy, jesteśmy teraz prawie każdy płacz dzień, tata był chory, dlaczego nawet osobowość uległa zmianie, tak jak obcy do nas.
Taka sytuacja w naszym chirurga pracy i życia często. Większość nie rozwinęły się do punktu, w którym nie było zbyt trudne, że rozwiązany. Jednakże, istnieje wiele lekarzy ślepo przyjąć zalecenia i wymagania rodziny pacjenta, pomimo leczenia, a pacjenci sami nie komunikować, nie informują pacjentów o każdej choroby i sposobu leczenia. Pacjenci lubią porwani lub zwykłym figurantem, jako nieuniknionego niechęci i złości.
Dlaczego są zmiany osobowości u pacjentów z zrażonych członków rodziny? Powodem jest to, że ukrywają choroby, operacja w celu ukrycia przyczyn, nie ma wyjaśnienia, dlaczego tak wielu powikłań pooperacyjnych, niewytłumaczalne, dlaczego są niewytłumaczalne chemioterapię. Pacjenci i ich rodziny nie mogą sobie poradzić z przyczynami większości zatajenia, ukrycia, ślepo ukryć brak szacunku dla pacjenta sobie, brak umiejętności komunikacyjnych. Po prostu wychodzi z różnych powikłań i pociągnął do chemioterapii, jego jakość życia po operacji w końcu jak to zrobić? Jeśli zmieniają się, bez wiedzy tych serii, niewytłumaczalne gorycz można wytrzymać? Nie pytaj, dlaczego? Jeśli pytasz, ale rodzina po prostu stoisko lub niecierpliwie powiedział: “Dlaczego Guannameduo” jak się czujesz?

Uważają się za silne zdolności umysłowe i słabe zdolności umysłowe innych. W rzeczywistości, są takie same, którzy mają chęć przetrwania, mało ludzi wybierze choroby przed kapitulacją. Tak więc, gdy pacjent jest chory, niezależnie od wagi, należy wyjaśnić do niego, ale źle mówią punkt świetlny, złagodzić niektóre z psychologicznego ciężaru, odwagę do przezwyciężenia choroby u pacjenta, łagodne choroby, powiedział, cięższy, więc pacjenci nie biorą poważnie, opóźnia leczenie gorzej. I ślepo ukryć słowa i czyny często prowadzić, trzeba mieć Yuan Huang; stale Yuan Huang, stopniowo tracą zaufanie pacjentów. Nawet najbardziej pro-ludzi nie można ufać, pacjenci zwracają się do kogo?

W rzeczywistości bardzo niewiele dzieci nie szanują swoich rodziców, nawet rodziców pragnących znieść cały ból. Jednak rodzice są niezależne, powinny one korzystać z korzystania z wszelkich praw, w tym prawa do informacji, podejmowania decyzji władzy, wyboru i prawa, których należy przestrzegać. Od konieczności przestrzegania ich, musimy mieć prawo do informowania i porady, aby umożliwić im udział w swoim leczeniu chorób, co skłoniło je lepiej z leczenia. Dlatego lekarze, pacjenci i członkowie rodzin pacjentów z trzech powinny ściśle współpracować w pełni i racjonalnie komunikacji, pozwalając lekarzom z powodzeniem realizować programy leczenia, tak że pacjenci podejmują inicjatywę przyjęcia rozsądnego traktowania, rodzina pacjenta łatwo dobrego wsparcia logistycznego. Zabieg ten nie tylko pomoże pacjentom uzyskać stan na ciało największego rehabilitacji, bardziej sprzyjający uzyskaniu największej duchowej i psychologicznej rehabilitacji. Brak aktywnego udziału w leczeniu pacjenta, sam jest obowiązkowe leczenie jest maniak traktowanie, które nie jest nieetyczne traktowanie.
Specjaliści i pacjentów jest ważnym graczem w chorobie leczenia, programów leczenia odpowiedzialny za rozwój, wyboru, wdrażania i oceny całego procesu zaangażowanych w leczeniu choroby; rodzina pacjenta jest koordynatorem, jest świadek, który jest logistyczne żołnierze, koncentrując się na koordynacji i usługi, programy leczenia nie powinien być liderem rozwoju, wybór i wdrożenie.
Kiedy pacjent ma pełną zdolność cywilną, należy respektować prawa pacjenta do poznania i prawo wyboru, aby uniknąć ukrywania i ułożone.
Specjaliści medycyny, pacjenci, członkowie rodzin trzech dowódców i koordynatorów odgrywają dobrą rolę, niezwłocznie skorygować błędne rozumienie, dostosowanie ich niewłaściwego zachowania, prowadząc je do otrzymania odpowiedniego leczenia, opieki i rehabilitacji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s