Skuteczne leczenie żołądka

Rak żołądka jest najczęściej żołądkowo złośliwe nowotwory , jeden z jego śmiertelności drugiego tylko raka płuc . Obszerne dane kliniczne wskazują, że jedna z metod leczenia raka żołądka ma pewne ograniczenia, jak dotąd, terapia skojarzona jest jeszcze leczenie raka z najbardziej skutecznych środków, a mianowicie w zakresie dozwolonym przez warunki do leczenia operacyjnego, a do pomocy w radioterapii, chemioterapii , medycyny chińskiej, immunoterapia i inne wspólne wielodyscyplinarne leczenie, w celu poprawy objawów, poprawę jakości życia i przedłużyć życie.

Chirurgia plastyczna jest rak leczenia najważniejsze, jeden z korzystnych sposobów, takich jak na stan fizyczny pacjenta i umożliwia nie odległych przerzutów, rodnik operacja może być usunięty nowotworowych i regionalnych przerzutów, operacja paliatywna nie tylko złagodzenie objawów klinicznych, Rola poprawy jakości życia pacjentów, jeszcze jako radioterapii, chemioterapii i tradycyjnej medycyny chińskiej, aby stworzyć warunki.

Chemioterapii i radioterapii: radioterapii i chemioterapii w połączeniu z operacją można poprawić żołądka kompleksowe skutecznością leczenia przedoperacyjnej radioterapii i chemioterapii mogą być kontrolowane lub zmniejszyć uszkodzenia, tak, że niektóre z nich nie mogą być usunięte, lokalne naciek raka żołądka u pacjentów z dopuszczalnym leczenia operacyjnego, radioterapii śródoperacyjnej i chemioterapia potencjalnie zmniejszyć operacyjny limfatyczny, przekazywanie krwi; pooperacyjnej radioterapii i chemioterapii można skutecznie zapobiegać nawrotom i przerzuty. Jednak, radioterapia i chemioterapia ma pewne efekty uboczne.

Chińska medycyna: medycyna chińska ma wsparcia zdrowego układu odpornościowego, zwiększenie roli sprawności fizycznej, jeden lek chemioterapia może zmniejszyć szkody dla ludzkiego organizmu, przyspiesza odzyskiwanie pacjenta funkcji organizmu, z drugiej strony, chińska medycyna ma również anty- nowotworowych efekt, aby niektóre stopniu przedłużyć życie i poprawić jakość życia.

Immunoterapia: immunoterapia jest wyłania rak terapia, in vitro, które mogą zabić nowotworowych komórek w autoimmunologicznych i reinfuzję w zabijaniu vivo nowotworowych komórek odgrywają terapeutyczną rolę w zwiększaniu raka efekt terapeutyczny.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s