Środki ostrożności w szpitalu raka żołądka życie

1 dieta: jak operacja jest inna, realizacja przez lekarza, w zasadzie wybrać strawne jedzenie. Jedzenie wysokiej białka, wysoka gorączka , niskie węglowodany, niskie żywności pozostałości. Uwaga dodane witaminy i żelazo, potas, sód, chlor, itp.. Powinny być mniejsze posiłki, unikać przejadania się.

2 życia: nie palę, nie piję. Prawo życia, nie zatrzymać się późno, zmęczony mózg do zmniejszenia, utrzymać dobry nastrój.

3. Aktywne uczestnictwo w odpowiednim świeżym powietrzu fizycznej, działa w ramach swoich możliwości, zaprzyjaźnić się i włączyć do wspólnoty narodów, i ustanowić wytrwale wiarę i optymistyczne podejście do życia. Unikać przedłużonego dla tego samego rodzaju działalności, takich jak gry w karty, gry, gry mahjong.

4 ściśle okresowy przegląd przez lekarza, nie będą bezzasadnie wcześnie lub późno. Obserwuj zmiany w ciele lub sytuacji nieprawidłowej, niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem i leczenie, takie jak zmiany masy ciała, duży, stan moczu.

5. Uważa, że ​​medycyna nie ślepo słuchać i brać narkotyki lub tak zwanych cudownych środków ludowej reklam, aby uniknąć niepotrzebnych strat lub uszkodzenia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s