Technik interwencyjnych w leczeniu przewodu Zastosowanie nowotwory

Żołądka i złośliwe guzy głównego leczenia jest operacja, ale większość pacjentów leczenia, gdy już zaawansowana, interwencyjne leczenie może poprawić guza skuteczności radykalnej resekcji chirurgicznej, ale także u pacjentów z resekcji nie może zapewnić nowe leczenie. Z konwencjonalnego ogólnoustrojowej chemioterapii, w porównaniu do swoich bezpośrednich chemioterapii leków do guza regionu, boczne z mniejszym stężeniu wyższym lokalnym narkotyków, w połączeniu z bardziej może być zablokowany embolizacji tętnicy guza ukrwienia, że nowotworowe komórki zmarło z głodu.

Dwa, złośliwy przewodu pokarmowego guzy interwencyjnego leczenia powikłań

1, niedrożność przewodu pokarmowego niedrożność dróg

Zwężenie dróg poszerzenie przewodu pokarmowego, stentowanie, technik interwencyjnych, takich jak przezskórnej gastrostomii może szybko złagodzić zwężenie i niedrożność przewodu pokarmowego, poprawę jakości życia i przedłużyć życie.

2, krwawienie z przewodu pokarmowego

Ostre i przewlekłe krwawienie z przewodu pokarmowego złośliwe guzy śmiertelne powikłanie kliniczny krwawień trudniej określić przyczynę i lokalizację. Technik interwencyjnych mogą być wykonywane na angiografii naczyń przewodu pokarmowego i embolizację, w celu osiągnięcia diagnozy, leczenia, “podwójnej korzyści” lub leczenia operacyjnego do tworzenia korzystnych warunków. Obecnie, technologia ta staje się ciężka niższe krwawienie z przewodu pokarmowego , jelit krwawienia, zwłaszcza w korzystnym leczeniem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s