Wczesny rak żołądka

Wczesnego raka żołądka z endoskopowych i technologii nadal starsze, jak również do wczesnego raka żołądka głębszego zrozumienia, endoskopowe leczenie wczesnego raka żołądka technologii stała dojrzała i skuteczności podane w literaturze mogą być porównywalne z operacją. I uszkodzenia organizmu, podejrzenie wznowy mogą być traktowane wielokrotnie korzyści. Obecnie krajowe i zagraniczne często prowadzone na trzy sposoby:

1, bezpośredni endoskopowa resekcja;

2, endoskopowe chemioterapii leki i jodowana ropy (mikrosfery) wstrzykuje się bezpośrednio;

3, endoskopowe leczenie laserem.

Bezpośredni endoskopowa resekcja jest w gastroskopii, Ministerstwo podejrzanych zmian w biopsji i patologii bezpośrednio po kleszczy biopsji użyje większe zmiany usunięte. Endoskopowe leki i emulsja jodowana olej wtryskiwany bezpośrednio do zmiany jest dotętniczego chemioterapia embolizacja dalszy rozwój w celu osiągnięcia zmian embolizacji i węzłach chłonnych. Yoshimura (1995 rok) zgłosić stosowanie jodowanej emulsji oleju epirubicyny przez endoskopu wczesnego raka żołądka zmian chorobowych wstrzykiwany bezpośrednio w użyciu CT obserwacji po 7 dniach zobaczyć dobrą osadzania jodu w obrębie zmiany, i osiągnęła bardzo dobre wyniki. Bezpośredni endoskopowe laseroterapia zostały zgłoszone. Ohyama (1996 rok) za pomocą eksperymentów na zwierzętach wykazują, że MTX-CH (MTX mikrosfery) długotrwałe zatrzymywanie na uszkodzenia i otaczających węzłów chłonnych, kliniczne wtrysku tylko MTX-CH (250 ~ 1500mg) i wtrysku operowano wycierania Radykalna resekcja (50 ~ 250 mg) w porównaniu dwie grupy chorych okazów znalezionych: radykalne zmiany patologiczne w większości zniknęły lub martwica bezpieczeństwo, ale po prostu je dożylnie pacjentów obserwowano przez 4 do 24 miesięcy zmiany chorobowe całkowicie zniknął, a wokół bez rozszerzenia węzłów chłonnych. Spinelli (1995 rok) odnotowano 350 przypadków raka żołądka za pomocą wyniki Nd: Yga leczenia laserowego, w tym wczesnego raka żołądka w 27 przypadkach, 5-letnie przeżycie wynosiło 97%, podczas gdy powikłań 6%. Pomyślny rozwój tych trzech technik, wskazując wczesnego żołądka nie chirurgiczne lekarstwo stało się możliwe.

(Two) można leczyć w zaawansowanym rakiem żołądka interwencji terapeutycznej

W zaawansowanym raku żołądka leczyć proste wycięcie chirurgiczne trudne do dalszej poprawy raka skuteczność długoterminowego przeżycia, leczenie operacyjne w połączeniu z leczenia interwencyjnego został zaakceptowany przez ludzi, a konkretnie trzy następujące aspekty:

1, leczenie chirurgiczne, zanim lekarstwo. Przed terapia interwencyjna rodnik ma dwa aspekty:

(1) może leczyć raka przedoperacyjne leczenie;

(2) nie może leczyć żołądka zmiany kurczyć po zabiegowej fazie leczenia Ⅱ wycięcie chirurgiczne. Aby można leczyć raka przedoperacyjnego leczenia interwencyjnego może znacznie poprawić długoterminowe przetrwanie, Japonia i Europa mają duże raporty. Może leczyć raka z głównych zalet przedoperacyjnego leczenia jest zmniejszenie nawrót i przerzuty, zmniejszenia utraty krwi. Nie leczy żołądka zmian kurczyć po zabiegowej fazie leczenia Ⅱ resekcja chirurgiczna, Zhongshan Hospital (1995) odnotowano 108 przypadków raka żołądka leczono dotętniczego chemioterapii embolizacji po sześciu przypadkach (5,6%) nie może wyleczyć raka otrzymywać etap chirurgicznej resekcji Ⅱ.

2, po radykalnym leczeniu chirurgicznym. Rak żołądka po radykalnej resekcji, interwencyjne leczenie może zmniejszyć lub zapobiec wznowy miejscowej i przerzutów. Bardziej dojrzałe podejście polega witryn wycięcie tętnicze wysokie dawki chemioterapii (One-shot chemoinfusion bolus), ciągły długoterminowy dotętniczego chemioterapia infuzji (Długoterminowa chemoinfusion) są dwa, dwie metody podano w literaturze w kraju i za granicą w porównaniu z radykalnym zabiegu sam dobry krótkoterminowych i długoterminowych operacji skuteczność.

3 “z przeżycia,” wniosku. Zaawansowany rak żołądka leczenie, w tym zaangażowania dwóch aspektach, po jednym dla raka leczenia, po drugie jest zmniejszenie cierpienia chorych i poprawy jakości ich życia. Ten ostatni zawiera przezskórnej gastrostomii (Przezskórna gastroectomy, PG) i stentowania implantacja stent metalowy (Metal). PG głównie stosowany u pacjentów, którzy nie mogą jeść z powodu niedrożności, może poprawić pacjenta fizyczne i systemowe warunki, literatura donosi skuteczna w ponad 90%, podczas gdy 30-dniowa śmiertelność z 6% do 11%, znacznie niższy niż chirurgiczne stomii śmiertelność. Metal stent placement stosowany przede wszystkim do raka wznowy po radykalnej spowodowane zespolenia zwężenia, pierwszy raport przez Kromera, ludzie Chu Jianguo i Yang Renjie istniejące raporty kliniczne i eksperymentalne, kompleksowe literatura większość tego niklowo-tytanowego stopu z pamięcią kształtu stentu Skuteczność również.

Rak żołądka u pacjentów, “strefa przeżycia” w ostatnich latach interwencja opiera niechirurgicznych metod leczenia przedstawionych ciągłego rozwoju nowych koncepcji. To odnosi się do

(1) gastric lesions inne części przerzutów po radykalne leczenie operacyjne nie może być;

(2) żołądka wykrywanie zmian chorobowych, kiedy to nieoperacyjnych przerzutów odległych, dzięki interwencji terapii skojarzonej po nazwie zniknięcia zmiany mogą być kontrolowane lub długoterminowe przeżycie (co najmniej 5 lat lub więcej). Etap do użytku domowego nawet interwencji, w ​​tym guza pierwotnego, przerzuty nowotworu bogata w naczynia krwionośne przeszedł zarówno chemioterapii embolizacji; nowotworowe naczynia krwionośne nie jest bogaty, osadzając tętniczo chemioterapii pompy do ciągłej długotrwałej żylnej chemioterapii infuzji. Adachi przez żołądka typu patologii z dwóch rodzajów metod leczenia porównano skuteczność interwencji, że sygnet rak i rak niezróżnicowany zastosowaniem chemioterapii bardziej skutecznych systemów pompowych

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s