Wczesny rak żołądka lekarstwo

Rak żołądka częstość ma jakieś ukryte, prowadzą do wczesnego raka żołądka pacjenta objawów bardzo oczywiste. Kliniczne badania, rak żołądka pacjentów oczywiste objawy mają głównie do zaawansowanych.

Wczesny rak żołądka jest żadne szczególne objawy lub żadnych objawów. Zazwyczaj w górnej dyskomfort lub ból brzucha i zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody żołądka objawy podobne do innych chorób. Większość pacjentów z chorobą wrzodową żołądka lub historii przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka. Wczesny rak żołądka wykrywalność z górnego odcinka przewodu pokarmowego kontrast jest niski, w połączeniu z krajowym nadal nie można przeprowadzić endoskopowych badań przesiewowych populacji wysokiego ryzyka, więc nasza obecna wcześnie rak żołądka wykrywalność jest niska.

Fiber endoskopia może być bezpośrednio obserwowane zmiany morfologiczne w żołądku, a może chore tkanki biopsji w diagnostyce wczesnego raka żołądka jest metodą preferowaną. Endoskopia oraz biopsja może wczesne zmiany raka żołądka szybkości diagnostyki 90% lub więcej. Poprawa wczesnego raka wykrywalność jest kluczem do poprawy umiejętności kliniczne badania i obie lekarzy i pacjentów na raka świadomości. Od ponad 40 lat z niewyjaśnionych objawów brzusznych może być konwencjonalna endoskopia, pacjenci powinni być regularnie na przewlekłą żołądka endoskopii. Endoskopowa biopsja raport umiarkowaną do ciężkiej dysplazji u pacjentów z endoskopii i biopsji należy powtarzać kilka razy w celu uniknięcia opóźnienia w rozpoznaniu.

Do żołądka badania i wczesnej diagnostyki PET-CT badanie może być bardziej trafna diagnoza pacjenta, tak, że pacjenci otrzymują terminowe i skuteczne leczenie bezpośrednio lub uniknąć wielu niewłaściwych badań i zabiegów, w ogóle, znacznie zmniejszając medyczny pacjenta kosztów. PET-CT body scan, inne części ciała można zaobserwować przerzutów VD zmiany, jeśli znaleziono przerzutów, leczenie może być zmieniony przez chirurgii i chemioterapii, leczenie zachowawcze, oszczędzając koszty leczenia, co ważniejsze, w celu uniknięcia niepotrzebnych operacji, zmniejszyć pacjenta bólu, przyczynić się do poprawy pacjenta jakość życia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s