Wszystkie problemy żywieniowe

Żołądek jest jednym z najważniejszych organów ludzkiego układu pokarmowego, przy akceptacji żywności, magazynowania i wydzielania soku żołądkowego i innych funkcji, żołądka przez usta przetworzonej żywności będą dalej szlifować i zrobić sok zmieszany z mieszaniem do dalszego przetwarzania w trawieniu pokarmu, aby stać treści pokarmowej, a następnie krok po kroku treści pokarmowej do jelita do trawienia i wchłaniania. Wpustu żołądka ma zapobiec zawartości żołądka do przełyku odźwiernika otwarcia rolę rytmiczną i zamknięcia w celu uniknięcia nadmiernych zawartości żołądka do jelita cienkiego.

Wszystkich pacjentów po resekcji żołądka często zgaga, kwas refluks, jelito, a nawet kołatanie serca, kołatanie serca, zimne poty i inne objawy zespołu dumpingu i tych struktur, brak odpowiednich cech. Razem mimo gastrectomy z różnych pokarmowego przebudowy dróg, wciąż trudno całkowicie uniknąć tych komplikacji pooperacyjnych nawyki żywieniowe powinny być odpowiednio zmienione.

Liczba dieta gastrectomy należy zwrócić uwagę na następujące pytania:

One, aby czuć się komfortowo, umiarkowaną aktywność, uniknąć zmęczenia i zimna.

2, powoli, aby uniknąć surowe, zimne, twarde, pikantne wino, jedzenie i inne bodźce, wczesne pooperacyjne Aby ciecz, głównie półpłynnej do zapewnienia odpowiedniego żywienia, wysokie białko, wysokiej witaminy i witaminy A, B, C Zawartość odpowiednie jedzenie, warzywa i owoce, kwota, nie jeść słodkie pokarmy.

3, małe posiłki, 5-6 dni po posiłku rozładowania, około 50 gramów na posiłek, stopniowo zwiększając do 6 do 8 miesięcy, aby przywrócić 3 posiłki dziennie, około 100 gramów na posiłek, w rok po diecie prawie normalnym.

4, jeżeli anemia , z wyjątkiem guza nawrotu, chemioterapia uzupełniająca czynniki, określone witaminy B, kwas foliowy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s