Profilaktyka raka żołądka z “ust”, aby rozpocząć

Rak żołądka jest drugim co do częstości rakiem, na całym świecie 60 milionów zgonów na skutek lat, Chiny są nowotworowe obszarów o wysokiej zachorowalności. Szpital Przyjaźń Pekin, główny lekarz Wprowadzenie Ustawianie ostrości: W ostatnich latach, rak występowania znacznie młodszego trend, obok raka żołądka w 40 do 60 lat wieku głównie, teraz w wieku 35 do 55 lat grupa była ponad 19 lat do 35 lat Młoda rak występowania był znacznie wzrosła w ostatnich latach.

Rak żołądka częstość oprócz genetycznej, immunologicznego spadku funkcji związanej, ale również w połączeniu z dietą, nawyki zdrowotne są ściśle powiązane. Istnieje siedem rodzajów nieprawidłowej diety i nawyków zdrowotnych może spowodować “raka z ust”:

Często nadmierne spożycie solonych produktów spożywczych, takich jak ogórki, kiszona kapusta, śledzie;
Po drugie, jedząc wędzonego żywności, takich jak bekon i szaszłyki na grilla, itp.;
Trzy, a nie często jeść świeże produkty, takie jak spleśniałe jedzenie, wygasł zepsutych konserw konserwanty żywności, takich jak nadmierna;
Cztery, Jedz świeże owoce i warzywa, co prowadzi do niedoborów żywieniowych , obniżenie odporności;
Pięć, low-protein diet spadła zdolność do naprawy błony śluzowej żołądka;
Six, przejadanie się, jedzenie suche, twarde, gorące jedzenie i pikantne jedzenie, jedzenie zbyt szybko, itp.;
Seven, palenie i nadużywanie alkoholu.

Niektóre z tych złych nawyków może prowadzić do H. pylori zakażenie i Helicobacter pylori jest żołądkowe istotne czynniki związane z występowaniem, inni mogą dokonać pewnych rakotwórcze chemikalia do ciała, lub bezpośrednie uszkodzenie błony śluzowej żołądka, a także, jak tytoń i alkohol, jedzenie Zbyt gorące jedzenie bezpośrednio uszkodzić błonę śluzową żołądka, powodując owrzodzenia, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka występuje, długoterminowy trend będzie się rozwijać w nowotwór . Alter żołądkowych genetycznych czynników jest nadal trudne, ale zmienić złe nawyki zdrowotne i nawyków żywieniowych jest absolutnie możliwe, tak, że możemy zmniejszyć raka występowania.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s